Zdrowa woda, zdrowe jony czyli jonizator wody

Lubie mówić o sobie, że jestem kobietą sukcesu. Zawsze dbam o to, żeby odpowiednio wyglądać, przykładam też dużą wagę do swojego zdrowia. Jem zgodnie z zaleceniami diety, która jest specjalnie przygotowywana dla danej osoby na zamówienie, ćwiczę jogę, zgłębiam tajniki medytacji.

Jonizator wody i zdrowy tryb życia

jonizator wodyMoja praca niejako wymaga, żebym odpowiednio się prezentowała, pracuję bowiem jako prowadząca w telewizji śniadaniowej w programie na jednym z popularnych kanałów. Spotykam się tam naprawdę z różnymi ludźmi, czasem rozmawiamy z pisarką na temat jej nowej, kontrowersyjnej książki, innym razem gościmy kucharza, który odsłania przed widzami tajniki kuchni molekularnej. To niezwykle intrygująca praca, ponieważ ciągle dowiaduję się czegoś nowego i mogę wcielać w życie wiele porad od specjalistów. Niedawno przyszła do nas pani ubrana w duży, niebieski sweter, który zwrócił moją uwagę. Była niska, drobna i jasnowłosa, przypominała trochę niewyrośniętą uczennicę gimnazjum. Nie wyglądała na osobę kompetentną, jednak kiedy zaczęła mówić, od razu wyszło na jaw, że zna się na rzeczy. Tematem dzisiejszego odcinka były jonizatory wody, które prawdopodobnie mają dobry wpływ na ludzkie ciało. Nigdy nie słyszałam o czymś takim jak woda alkaliczna, ale od dziś już wiem, że to specjalny rodzaj wody produkowanej ze zwyczajnej kranówki przez jonizator wody.

Różni się tym, że ma odpowiednie stężenie jonów, przez co zachowana jest równowaga. Zaciekawiła mnie ta kwestia i zaczęłam myśleć o tym, żeby zaopatrzyć się we własną maszynkę do robienia zdrowej wody.