Zarabiaj z maszyną do szycia juki

Szycie może być doskonałym hobby, sposobem na odstresowanie lub pracą zarobkową. Żona mojego przyjaciela – Agnieszka szyła dla przyjemności. Nauczyła się od mamy, gdy jeszcze była dzieckiem. Dziś robi to po 8 godzinach spędzonych w stosach dokumentów, żeby obudzić w sobie trochę kreatywności i stworzyć coś ładnego i oryginalnego. 

Otwórz firmę z maszynami do szycia juki

maszyny do szycia jukiNiedawno Agnieszka zaczęła wspominać o swojej działalności. Rzeczywiście złożyła konieczne wnioski i otrzymała dofinansowanie. Założyła swoją niewielką firmę i zakupiła 3 maszyny do szycia juki. Jednej używała sama, drugą spożytkowała jej znajoma z warsztatów krawieckich, z którą współpracowała, a trzecia czekała na kolejnego pracownika. Dziewczyny wybrały najnowocześniejsze maszyny z wieloma programami ściegowymi, regulacją prędkości szycia, wyborem długości i szerokości ściegu, regulacją szerokości dziurki i wieloma innymi funkcjami. Przez kilka dni próbowały możliwości maszyn, po czym przystąpiły do szycia pod konkretne zamówienia, które zbierały przez ostatnie tygodnie. Początkowo szyły dla indywidualnych osób. Jednak mając tak dobre maszyny, wiedziały, że mogą uszyć absolutnie wszystko. Dlatego podjęły też współprace z kilkoma sklepami odzieżowymi, dla których tworzyły oryginalne mini kolekcje. Czasem szyły też pod indywidualne życzenia klientów tych sklepów lub doszywały konkretne rozmiary. Wiedziały dobrze, że to inwestycja w maszyny pozwala im się tak rozwinąć, bo wcześniej obie używały maszyn po swoich mamach, które przede wszystkim pracowały dużo wolniej. 

Firma istnieje do dziś. Trzecia maszyna jest już zagospodarowana przez kolejną pracownicę. Dziewczyny lubią swoją pracę za to, że mogą być w niej kreatywne, realizować własne pomysły i zarabiać na swojej pasji.