Zamawiałam drzwi metalowe i sprzedawałam panele

Pracuję w sklepie na pół etatu od ponad roku. Praca bardzo mi się podoba i jestem szczęśliwa, że właściciel zaproponował mi umowę na cały etat. Sklep, w którym pracuję oferuje swoim klientom towar najwyższej jakości. Podłogi i drzwi są sprowadzane od różnych dostawców. Ceny są różne.

Panele rozchodzą się jak ciepłe bułeczki

panele podłogoweNiektóre materiały są tańsze niektóre droższe. Obecnie dobrze sprzedają nam się panele podłogowe. Cieszą się sporym zainteresowaniem bo mamy na nie wyprzedaż. Parkiety zostały dzisiaj zamówione przez firmę budowlana, która postanowiła je założyć u siebie w hotelu, który buduje. Hotel zostanie wyposażony także w drzwi wewnętrzne, które firma także u nas zamówiła. Montaż drzwi będzie wykonywany przez fachowców. Ja zajmowałam się tym zleceniem. Byłam odpowiedzialna żeby towar został prawidłowo skompletowany i żeby wysyłka na pewno była przygotowana na jutrzejszy dzień. Podłogi drewniane są zamawiane zazwyczaj przez klientów indywidualnych. Wiele osób chwaliło podłogi drewniane i mówiło, że są bardzo wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Drzwi metalowe zostały wyprzedane. Zgłosiłam tą informacje właścicielowi, który do razu przekazał dane do zamówienia. Powiedział, że dzisiaj nie ma Karoliny która jest odpowiedzialna za zamówienia i muszę sama do nich zadzwonić. Powiedział ile mam zmówić tych drzwi i jaka cena wchodzi w grę. Udało mi się wynegocjować jeszcze lepsze warunki. Właściciel stwierdził, że przeniesie mnie do zamówień i będę się tym zajmować na co dzień. Sklep, w którym pracuję znajduje się w centrum miasta Lublin a drzwi metalowe przyjadą do nas z miejscowości Chełm.

Mam do niej sentyment bo moja babcia tam kiedyś mieszkała. Często jeździłam do niej na wakacje. Chełm nie jest dużym miastem ale miło mi się spędzało tam wakacje bez rodziców z samą babcią. Ciesze się, ze dostałam awans i zostałam doceniona przez szefa.

Więcej informacji o panelach podłogowych można znaleźć na stronie: apodlogi.pl