Zakup działki w Piasecznie

Kiedy z Krzysztofem świętowaliśmy trzecią rocznicę związku, miałam 26 lat. Uważałam, że jest to już wiek, w którym potrzebuję realnych planów a nie pustych obietnic. Na szczęście Krzysztof był podobnego zdania. Okazało się bowiem, że chciałby on zakupić dla nas wspólną działkę pod budowę domu jednorodzinnego! Byłam zachwycona tym pomysłem.

Działka pod dom w Piasecznie

działki w PiasecznieZawsze marzyłam o własnym domu, w którym w salonie będzie stał kominek, a wokół będą biegały dzieci. Zastanawialiśmy się jednak nad tym, gdzie warto kupić taką działkę. W okolicy Warszawy było wiele atrakcyjnych lokalizacji, Krzysztofowi podobały się przede wszystkim działki w Piasecznie. Były duże, a do tego dostępne w całkiem dobrej cenie. Również przychylałam się do tego pomysłu, ale pojechaliśmy na miejsce, aby ocenić wizualnie teren, który miał się stać niedługo potem naszą prywatną posesją. Wybraliśmy działkę, która miała najlepszy kształt – i już oczyma wyobraźni widziałam, w którym miejscu takiej działki stanie nasz dom, a gdzie będzie ogród. Przeznaczyłam nawet kawałek przestrzeni na warzywnik oraz na strefę relaksu. Gdy będziemy mieć dzieci, to właśnie w tej części działki będą one się bawić, dzięki czemu moje kwiaty w ogrodzie nie zostaną zniszczone. Cieszę się, że z Krzysztofem tak szybko udało nam się wybrać działkę. W Piasecznie mieli naprawdę wiele ciekawych propozycji, dlatego wiedziałam, że na pewno i tak coś wybierzemy.

Obyło się bez kłótni, po raz pierwszy chyba w trakcie naszego związku byliśmy całkowicie zgodni ze sobą w każdej kwestii! Zakupiliśmy działkę, podpisując stosowne papiery. Raty będą ciągnęły się za nami przez długie lata, jednak zamierzaliśmy jak najszybciej przystąpić do budowy domu jednorodzinnego. Już w przyszłym roku tam zamieszkamy, bardzo się z tego cieszę.