Zabudowy szklane jako nowy pomysł na domowy design

Nasz dom to nasza ostoja, więc zawsze robimy wszystko, by żyło się nam w nim jak najprzytulniej. Wybieramy wygodne meble, ciepłe kolory i praktyczne rozwiązania. W domu potrzebne są nam jednak dekoracje, żeby nie był on taki bezosobowy.

Uniwersalne zabudowy szklane

zabudowy szklane Jak jednak powinniśmy dekorować nasz dom, tak żeby był on atrakcyjny, lecz nie zagracony i przesadzony? Na pewno nie wolno przesadzać z dodatkami, ani z kolorami. Dobierajmy również takie artykuły dekoracyjne do wnętrz jakie pasują do materiałów używanych do jego wystroju. Jeśli mamy w domu zabudowy szklane, przeźroczyste lub szronione to wszystko będzie do nich pasować, bo szkło nie ma barwy. Możemy wtedy zaszaleć z innymi dodatkami. Również szklane balustrady są bardzo uniwersalne i łatwo jest je dopasować do naszego wnętrza. Podobnie zachowywałyby się daszki szklane, jednak to rozwiązanie dla firm, nie dla domu, w domu mamy zwykle wypust dachowy wsparty na kolumnach. Dobrze sprawdzają się dekoracyjne tkaniny, używane jako poszewki an poduszki, pledy, koce, czy narzuty. Również zasłony mogą być wzorzyste, jednak nie należy z tym przesadzać. Jest różnica między dwoma małymi poduszkami w jaskrawych kolorach leżących na kanapie, a dwoma wielkimi połaciami materiału przy oknie jest duża. Obecnie sprawdzi się również grafika na szkle.

Zastąpi ona obrazy i fotografie. Jest ona bardzo atrakcyjna, może być nawet specjalne oświetlana od spodu, co daje niesamowity efekt. Warto zatem zadbać o dekoracje w naszym domu. Na pewno będzie on dzięki nim wyglądał bardziej atrakcyjnie.