izolacja pianką

Zabezpieczenia przed zimą czyli profesjonalna izolacja pianką

Za pasem zima. Nienawidzę tych chłodnych dni, zwłaszcza, że lato było tak mizerne. Te czapki, szaliki, tona warstw które na siebie zakładamy zanim wyjdziemy z domu. Samo to zajmuje tyle czasu, że odechciewa się wychodzić.

Izolacja pianką była niezbędna

izolacja piankąNiezbędna była u nas izolacja poddasza pianką, bo już było czuć w domu ten wiatr wydobywający się ze szczelin. Na szczęście nie trwa to długo, bo izolacje natryskowe, to tylko chwilka i już. Tylko trzeba znaleźć kogoś, kto to wykona. Mój znajomy już się zobligował do tego, że kiedyś zajrzy i nam pomoże. Ja sama z siostrą, to nie wiemy co i jak. Znajomy kiedyś coś podrywał moją siostrę, więc mam nadzieje, że nie pomyśli, że profesjonalna izolacja pianką, to tylko pretekst do spotkania. Bo ona raczej nie jest chętna do rozwijania tej znajomości. Więc lepiej żeby sobie nadziei żadnych nie robił, bo to tylko ocieplanie pianką, bez żadnych podtekstów. No i przyszedł w końcu pod nasze drzwi. Zauważyłam, że coś ładnie się ubrał, a to już źle wróżyło. Od razu sobie pomyślałam, że chce się siostrze przypodobać. Wpuściłam go do domu, a on ładnie się ukłonił, i zapytał, czy jest siostra. Ona też się z nim przywitała, ale krótko, i bez żadnych amorów. Wskazałam mu miejsce pracy, i zrobiłam herbatę. On zajął się tym co miał, i przyznam, że szło mu bardzo dobrze. Natomiast, jak zrobił sobie przerwę na papierosa, to wyhaczył moją siostrę jak wieszała pranie. Zapytał jej co u niej słychać, i biedna nie miała wyjścia, tylko musiała z nim zamienić parę słów. Opowiadał, że pracuje teraz w jakiejś firmie i dobrze zarabia. Mówił, że w końcu zarobił sobie na wymarzony samochód, i niedługo go kupi. To brzmiało tak, jak taka reklama osobista. Chciał, żeby zauważyła, że potrafiłby ją utrzymać, i że jest zarobiony. Siostrze było głupio tego słuchać, więc zawołała mnie, pod pretekstem, by pomóc jej ściągać ubrania z linki.

Ja od razu zmieniłam temat, i mówiłam coś o naszym poddaszu. On stwierdził, że to bardzo urokliwe miejsce. O masakra, na szczęście za jakiś czas zorientował się, że nie ma czego u siostry już szukać, ale trochę to zajęło.