pracownia aranżacji wnętrz

Wystosowuję do klienta ofertę odnośnie pracowni aranżacji wnętrz

Od Julity dowiedziałem się, że jej szef będzie inwestował w Lublinie i podobno chce otworzyć swoją kolejną restaurację. Póki co nie ma nikogo do współpracy i Julita zaleciła mi, abym wystosował do niego ofertę współpracy.

Pracownia aranżacji wnętrz i kontrakt

pracownia aranżacji wnętrzMoja pracownia aranżacji wnętrz jest na tynku od wielu lat a ja jako architekt wnętrz posiadam ogromne doświadczenie. Mogę pracować dla tak poważnego biznesmena, który jest wymagający i ceni sobie profesjonalizm. Wszystkie moje projekty wnętrz robię samodzielnie i nad wszystkim mam pełną kontrolę. Julita dużo mi pomogła i podpowiedziała jak mam podejść do jej szefa, żeby rozmowa przebiegła na moją korzyść. Do wykonania będzie całkowita aranżacja wnętrz wszystkich pomieszczeń i bym chciał dostać to zlecenie. Mam już nawet kilka fantastycznych i co ważne nowoczesnych pomysłów, które przyciągną mnóstwo młodych ludzi do takiej restauracji. Już nie raz pracowałem dla właścicieli restauracji i wiem jak przeprowadzić takie projektowanie wnętrz, żeby wszystko wyglądało doskonale. We wtorek Julita wpadła do mnie po pracy, żeby pomóc mi wystosować ofertę do jej szefa. Siedzieliśmy nad tym do późnych godzin wieczornych, ale udało się wszystko zrobić. Moja pracownia aranżacji wnętrz ma ogromne szanse na zdobycie tego kontraktu i to wszystko dzięki Julicie. Powiedziałem jej od razu, ze jak najlepsza pracownia aranżacji wnętrz działająca w Lublinie dostanie do wykonania te projekty wnętrz to zabiorę ją do najlepszej w Lublinie restauracji na kolację. Następnego dnia z samego rana pojechałem do jej szefa, który urzęduje w biurze w centrum Lublina.

Kiedy przedstawiłem się jako architekt wnętrz to dość się ucieszył i powiedział, że Julita mu już coś nadmieniała. Nie spodziewałem się, ponieważ nic mi nie mówiła na ten temat. Czuję, że mi się uda.