Wynajem jachtu na urodziny babci

Nasza babcia kończyła właśnie 70 urodziny. Jej mąż, czyli nasz dziadek, był marynarzem, i ona też uwielbiała pływać po morzach, jeziorach, i tak dalej. Miała to we krwi. Jednak ze względu na wiek, przestała to robić.

Jachty do wynajęcia są cudowne

jachty do wynajęciaZastanawialiśmy się nad prezentem dla niej i wtedy znalazłam ”czarter last minute”. Ooo…Pomyślałam sobie. Może taki rejs całą rodziną sprawiłby babci największą przyjemność i przypomniał o starych czasach z młodości. No i na pewno te mazury by ją trochę ożywiły. Tak, yacht charter to na pewno idealny prezent na tak wyjątkowe, bo pełne, siedemdziesiąte urodziny w zdrowiu. Nigdy nie chorowała. Zastanawiałam się, czy będzie można wybrać jacht do rejsu, bo chciałam znaleźć taki przypominający ten, którym pływała z dziadkiem. Niestety, tylko żaglówki były identyczne, jak te, którymi pływali, ale ja się nie poddawałam i szukałam dalej. Musiało to być coś fajnego, żeby babcia się wzruszyła i dostała znów swój wiatr w żaglach móc na nowo odkryć swoją pasję. Różne jachty luksusowe cieszyły oko swoim wyglądem, i już miałam taki wynająć, ale wtem wpadł mi w oko taki, który był może nie aż taki super elegancki, ale wyglądał bardzo dostojnie. Przypominał trochę taki ze zdjęcia babci. Pokazałam go mamie, i zgodnie stwierdziłyśmy, że te jachty do wynajęcia to jakieś cudowne wytwory. Zgodziłyśmy się obie, żeby był to ten, który znalazłam. Zabraliśmy więc babcię niczego nie świadomą. Jak zobaczyła te wszystkie jachty, od razu się popłakała ze wzruszenia. Wsiedliśmy więc i rozpoczęliśmy rejs.

Babcia przejęta opowiadała, jak to było, jak pływała sobie z dziadkiem. Jakie przygody ich spotykały, i jakie to było wspaniałe. Nie mogła uwierzyć, że znowu pływa i przypominała sobie stare czasy. To był dla niej wspaniały dzień, i bardzo nam dziękowała, za taką niespodziankę.

Więcej na http://bofort.pl