drzwi drewniane

Wymiana drzwi drwnianych u teściów

Moi teściowie postanowili przeprowadzić gruntowny remont w swoim mieszkaniu. Aby ograniczyć nieco koszty chcieli by mój mąż pomógł im w tym remoncie. Oczywiście na początku byłam temu bardzo przeciwna.

Remont u teściów i różnego typu drzwi

drzwi drewnianeMąż miał naprawdę bardzo mało dni urlopowych do wykorzystania. A taki właśnie wyjazd do rodziców wiązałby się z tym, że musiałby jednak taki urlop wziąć. W sumie do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu i nie wiedziałam czy urlop nie będzie potrzebny nam kiedyś bardziej. Jednak z drugiej strony przecież nie mogłam zabronić mężowi jechać do swoich rodziców by im pomóc w remoncie. Wiadomo, że nie byli to już bardzo młodzi ludzie i potrzebowali pomocy przy remoncie. Także gdy przemyśleliśmy całą sprawę doszliśmy do wniosku, że mąż pojedzie. Także nie chciałam mieć konfliktu z teściami z tego powodu, że nie chciałam aby mąż do nich jechał. Trudno trzeba to było jakoś przeżyć.
Teściowie mieszkali w mieście Wrocław, także był to naprawdę duży kawałek drogi. Teściowie chcieli wymienić drzwi wewnętrzne w całym mieszkaniu. W sumie teściowie zawsze narzekali na brak pieniędzy a tu takie remonty. Oczywiście będą to drzwi drewniane czyli dosyć drogie. Okazało się, że teściowie dostali po ostatniej operacji mamy dosyć duży zwrot z ubezpieczenia i stąd ten nagły remont. W sumie w ich mieszkaniu przydałaby się jakaś zmiana. Te drzwi z montażem byłyby jednak za drogie i dlatego właśnie ma jechać do nich mój mąż, by pomóc drzwi zamontować. Kupili też drzwi techniczne po to by zamontować je w piwnicy. Mąż wziął wole i pojechał do teściów.

Okazało się, że było tam więcej pracy niż to co rodzice opowiadali przez telefon. Okazało się, ze kupili również farby by wymalować mieszkanie. I to również miał zrobić właśnie mój mąż. Szkoda tylko, że nie powiedzieli tego wcześniej.