Wykonywanie nadruków na torbach

Torby papierowe z nadrukami, torby płócienne z nadrukiem oraz torby bawełniane z nadrukami są bardzo modne w dzisiejszych czasach. Są wykorzystywane do przenoszenia zakupów jak np. torby papierowe ale również do codziennego użytkowania jak torby bawełniane lub płócienne.

Jakie nadruki na torbach rozróżniamy?

Torebka reklamowaWiększość z nas zawsze zastanawia się jak wykonać taki nadruk na torbie. W tym artykule podamy tylko kilka przykładów jak to wykonać.
•Sitodruck- jest to metoda najczęściej używana na rynku. Polega ona na nadrukowaniu na powierzchnię różnego rodzajów napisów oraz loga.
•Haft komputerowy- jest to najtrwalsza forma wykonywania nadruku na różnego rodzaju koszulkach, torbach, czapkach itd. Nawet po praniu naszej odzieży kolor wydruku się nie zmienia.
•Termotransfer- ten rodzaj nadruku używany jest zazwyczaj do nadrukowywania na czapkach lub koszulek różnych oznakowani. Polega ona na nanoszeniu na materiał różnego rodzaju napisów przy pomocy pras termotransferowych.
Jak widać jest wiele metod na nadruki napisów lub zdjęć na koszulki. Jednak sami możemy wykonać napis na torbie i koszulce. Wystarczy pędzel, kupno nowej bawełnianej torby, farby akrylowe oraz arkusz. Wpisać w Internet jak wykonać taką torbę i będziemy mieć podane wszystko czarno na białym.

Jednak jeśli nie jesteśmy zdolni manualnie lepiej jest chyba zakupić torbę przez Internet lub w sklepie stacjonarnym. Mam nadzieje, że przybliżyliśmy Ci trochę ,,świat nadruków’’ i już wiesz jak się wykonuje różnego rodzaju nadruki na koszulkach oraz innych materiałach.