Wycinanie liter z drewna

Ostatnio zaczęłam wielbić wszystko to, co naturalne. Wyrzuciłam wszystkie plastikowe dodatki w domu, jakieś ramki do zdjęć z gumowych materiałów. Wszystko zamieniłam na ozdoby ze szkła, z drewna i powstawiałam różne kwiatki w doniczkach. Jednak cały czas czegoś mi brakowało, bo zrobiło się w domu za pusto przez te zmiany.

Zamawiamy wycinane literki do dekoracji

wycinanie liter łódźCzęsto wpadała do mnie siostra ze swoimi dziećmi. Pomyślałam, że nawet nie mają się czym u mnie bawić. Wtedy wpadłam na pomysł a było to wycinanie liter łódź i wymyśliłam sobie, że zamówię napisy drewniane do salonu i do kuchni. Znalazłam w sieci różne inspiracje. Można było je wziąć mniejsze i postawić na przykład na półce, koło ramki na zdjęcia. Można było też wziąć większe litery i na przykład zrobić z nich ozdoby na ścianę. Wiele osób zamawia takie drewniane literki na śluby, bo pięknie się prezentują. Ja pomyślałam, że zamówię z literek imię moje, męża, siostry i dzieci. Duże litery naszych imion umieściłam pod naszym ogromnym zdjęciem ślubnym w salonie. Panowie laserowo wycinają litery i są zrobione idealnie w każdym calu. Żadnego niedociągnięcia i prawdziwa porządna praca. Mąż wpadł na pomysł, żeby do tych liter zamontować diody led, żeby jeszcze bardziej wyglądało to na ozdobę domu. Zgodziłam się, mimo, że jakoś za świecidełkami nie przepadałam, no ale niech już i on ma jakiś udział w ozdabianiu. Dzieciom siostry tak spodobały się litery, że zaczęły się nimi bawić i układać różne napisy.

Mój pomysł sprawił, że latorośle mojej siostry szybciej podłapały naukę literek. Lepiej im szło w przedszkolu. Natomiast ja z kolei miałam teraz ładnie urządzony salon wedle mojego uznania i cieszyłam się, bo drewno to zawsze klasyka. Wszystko co drewniane zawsze ładnie się prezentuje i pięknie pachnie.