Własny sklep i piece kozy

Od ponad roku prowadzę swój własny sklep, w którym sprzedaję różnego rodzaju kominki i przeróżne rzeczy właśnie związane z kominkami. Swój sklep postanowiłem założyć, ponieważ zauważyłem, że ludzie w ostatnim czasie można powiedzieć, że masowo montują u siebie w domach, czy mieszkaniach kominki.

Piece kozy – coraz mniej wybierane

piec kozyTeraz już wyszły z mody piece kozy i ludzie zdecydowanie bardziej stawiają kominki. W tym moim sklepie mam przeróżnego rodzaju kominki, nawet znajdą się u mnie biokominki. Jednakże najczęściej kupowane są jednak kominki narożne. Oprócz samych kominków można również kupić w tym moim sklepie akcesoria do kominków. Każdemu klientowi, który decyduje się na zakup kominków polecam, żeby dodatkowo zakupił kratki kominkowe, przez co daję rabat, a takie kratki są przecież niezbędne przy każdego rodzaju kominkach. Ogólnie wybór kominków mamy spory, jednakże można również zrobić sobie kominek na indywidualne zamówienie, co prawda wtedy trzeba dłużej poczekać na realizację zamówienia, ale mimo to bardzo dużo klientów na to się decyduje. Ogólnie nie żałuję tej decyzji, że zdecydowałem się na otworzenie własnego sklepu z kominkami, ponieważ na prawdę uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Klientów w tym moim sklepie można powiedzieć, że jest zaskakująco dużo. Zdawałem sobie, co prawda sprawę z tego, że w ostatnim czasie montaż kominków w domach, mieszkaniach jest bardzo modny i ludzie na to się decydują, jednakże nie myślałem, że miłośników kominków jest aż tyle.

Ogólnie ja staram się dopasowywać do klientów i dlatego też współpracuję z ekipą, która zajmuje się montażem kominków właśnie i tego typu rzeczy i właśnie ludziom, którzy kupują u mnie kominki polecam tą ekipę, jak się klient na nich zdecyduje, to ja mam z tego jakiś taki mały profit.