Weekend spędzony w hotelu

Byłem typowym samotnikiem i takie życie zdecydowanie mi odpowiadało. Mogłem robić wszystko, na co miałem ochotę i poświęcić się swojej pracy, którą lubiłem. Sam sobie gotowałem i sprzątałem. Moja matka tego nie rozumiała, ale z czasem uszanowała mój wybór. 

Pokój zarezerwowany w luksusowym hotelu 

hotel w KudowieLubiłem wyjeżdżać sam na weekend w różne miejsca i zawsze wybierałem inny kierunek. Najbliższy weekend zapowiadał się na ciepły i słoneczny, dlatego zdecydowałem się gdzieś wyjechać. Nigdy nie byłem w Kudowie i od dawna rozważałem wyjazd do tej miejscowości. Sprawdziłem oferty noclegów w internecie i znalazłem bardzo luksusowy hotel w Kudowie, który wcale nie był drogi. Postanowiłem wynająć sobie pokój na weekend w tym hotelu. Planowałem nieco pozwiedzać, ale pewnie większość czasu spędzę w hotelu, dlatego warunki w nim panujące miały dla mnie ogromne znaczenie. Na temat hotelu znalazłem wszystkie potrzebne informacje. W pokoju miałem własną łazienkę, barek i lodówkę. Był też zapewniony dostęp do internetu i telewizji satelitarnej. Hotel był nowocześnie urządzony i posiadał własną restaurację, gdzie mogłem zjeść każdy posiłek i nawet napić się dobrego wina. Co weekend w hotelu odbywał się koncert i zapraszano za każdym razem inny zespół jazzowy. Wiedziałem już, że pierwszy wieczór spędzę w hotelowej restauracji słuchając dobrej muzyki. Zapłaciłem za rezerwację płatnościami online i wszystko miałem załatwione. Byłem gotowy do spędzenia weekendu w Kudowie.

Weekend był tak udany, że postanowiłem do Kudowy pojechać również na dwa tygodnie w sierpniu. Wtedy miałem długi urlop i tam chciałem go spędzić. Od razu też dokonałem rezerwacji w hotelu i cieszyłem się, że mogłem wszystko od ręki załatwić. To był nowocześnie zarządzany hotel.