Uszycie ciążowej spódnicy

Coraz więcej kobiet zachodzi w ciąże. To dobrze, że chcą mieć większe rodziny. Wiele kobiet w ciąży może liczyć na zakup odzieży ciążowej w sklepach. Ale nie zawsze można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego też można spróbować samemu sobie uszyć ubrania ciążowe. Moja siostra tak zrobiła, ale muszę jeszcze zaznaczyć, że jest ona krawcową, więc umie szyć.

Różne typy ciążowych spódnic

spódnica ciążowaSiostra bardzo lubi chodzić w spódnicach. Przed ciążą prawie cały czas w nich chodziła. Jednak kiedy jej brzuch stał się bardziej widoczny, to już nie mogła nosić swoich spódnic. Bardzo to przeżywała. w końcu podjęła decyzję, że sama sobie uszyje te spódnice. W końcu to dobry pomysł i tak siedzi w domu, to może to robić. Materiał ma, a jak jej zabraknie to może dokupić. Z uwagi na jej stan musiała przestać pracować, ale nadal jest krawcową, więc w domu na spokojnie może sobie uszyć parę spódnic. Ona uważa, że spódnica ciążowa powinna być wykonana z takiego materiały, który z łatwością się rozciąga. To w sumie logiczne. W końcu i tak brzuch jej jeszcze urośnie. Jak tylko skończyła swoją pierwszą spódnicę to mi ją pokazała. Całkiem ładnie wyglądała, jak prosto ze sklepu. Materiał był świetny i z wyglądu i z dotyku. Po za tym ona zna się na szyciu, więc wiedziała jak wszystko połączyć ze sobą. Zapytałam ją czy czasem by nie zajęła się projektowaniem i szyciem ubrań dla kobiet. Myślę, że na pewno by znalazła chętne klientki, które by u niej kupowały ubrania. Powiedziała, że się zastanowi. może po porodzie i jak już trochę odchowa dziecko, to zajmie się tym.

Koleżanka bardzo lubi nosić spódniczki. Nawet nie przeszkodziła w tym jej ciąża. Ale ni poszła do sklepu i nie kupiła dla siebie spódniczki ciążowej. Tylko sama ją uszyła. w końcu ma doświadczenie wszyciu ubrań jest krawcową. Obejrzałam jej efekty pracy i świetnie wyszła jej ta spódniczka.