Ulubione buty Adidasa

Bardzo lubię sportowe buty i mam ich najwięcej w swojej garderobie. Rzadko kiedy noszę eleganckie obuwie albo np. szpilki. Moim zdaniem sportowe buty o odpowiednim dizajnie również bardzo prezentują się w bardziej oficjalnej sytuacji i pasują np. do sukienki. Mam kilka takich modeli butów sportowych, które bardzo mi się podobają i chcę mieć je w swojej szafie.

Udało mi się zdobyć wymarzone Adidasy

adidas zx fluxW jednym z moich ulubionych sklepów internetowych trwała akurat duża wyprzedaż na wiele modeli butów. Byłam bardzo szczęśliwa widząc, że jednym z przecenionych modeli był Adidas Zx Flux. Jest to model butów, które chciałam mieć w swojej kolekcji od dawna, jednakże zawsze miałam jakieś inne wydatki przez co nie mogłam sobie na nie pozwolić. Widząc je w cenie mniejszej o 40% od standardowej po prostu musiałam je kupić. Ten sam model butów przymierzałam wcześniej w jednym ze sklepów stacjonarnych, a więc wiedziałam jaki dokładnie rozmiar buta powinnam wybrać. Nie mogłam doczekać się przesyłki, która na szczęście doszła do mnie bardzo szybko. Moje nowe buty wyglądają na mojej nodze super i pasują mi do wielu stylizacji. Ale co najważniejsze są one bardzo komfortowe w noszeniu, co jest dla mnie ich najważniejszą cechą. To, że są one tak wygodne wiążę się z ich amortyzowaną podeszwą, która jest bardzo elastyczna. Wydaje mi się, że nadawałby się one świetnie do biegania.

Moje wymarzone buty w swoim dizajnie są bardzo proste, ale jednocześnie bardzo dobrze się prezentują i przyciągają wzrok. Są one w kolorze czarnym dzięki czemu jest to obuwie bardzo uniwersalne. To, że są one bardzo wygodne w ogóle mnie nie dziwi, bo miałam już wcześniej kilka par obuwi z tej firmy i wszystkie są tak samo dobrej jakości i komfortowe w codziennym noszeniu.