Taśmy satroużyteczne licytowane na aukcji

Generalnie byłem od zawsze przeciwnikiem aukcji komorniczych, kojarzyło mi się to z padlinożercami korzystającymi z czyjegoś upadku, ale po długiej dyskusji dałem się namówić bratu by wybrać się na coś takiego.

Aukcje z taśmami gumowymi w tle

taśmy gumoweW sumie, bardzo rzadko osobami których majątki są tam licytowane są biedne matki z dziećmi, których nie było stać na czynsz w kamienicy, zwykle spotyka się tam cwaniaczków, którzy próbowali wrobić bogu ducha winnych ludzi w kredyty i pożyczki. W związku z tym, z czystym sumieniem i dobrym humorem pojechałem na aukcję na której zgodnie z zapewnieniem brata miały się pojawić samochody dostawcze dokładnie takiego typu, jaki potrzebuje. Rzeczywiście, po meblach, zegarkach i mieszkaniach zaczęły pojawiać się samochody.
Na początek tańsze, dwa malutkie samochodziki z wstawioną kratką, po to tylko by odliczyć je od podatku, następnie trochę większe osobówki, zwykle diesle kombi, używane niegdyś przez upadłe dzisiaj firmy. Wreszcie wystawiono biały dostawczy samochód, dokładnie taki jaki chciałem. Cena była śmiesznie niska, około jedna czwarta kwoty jaką musiałbym zapłacić w komisie, nie wahając się więc przystąpiłem do licytacji. Nie wyglądało to tak jak na filmach, ale emocje sięgały zenitu. Licytowałem się z dwiema innymi osobami, spośród których jedna odpadła gdy cena samochodu osiągnęła połowę jego wartości rynkowej. Dalsze licytowanie wiązało się z niemałym ryzykiem – nikt nie wiedział w jakim samochód był stanie, ponieważ widzieliśmy go jedynie z zewnątrz. Gdy cena osiągnęła ceny z komisów odpuściłem. Następnie wystawiono ciekawe urządzenie – jego nazwa brzmiała taśma staroużyteczna. Przyznam, przydałoby mi się to w firmie. Musiałem to jednak przemyśleć, kupowanie na szybko nie miało sensu. Poza tym, w mojej firmie była już taśma gumowa, która sprawdzała się całkiem dobrze.

Zapisałem sobie na telefonie, by sprawdzić ceny w Internecie, i być może zamówić nowszy rodzaj taśmy. Na pewno podwyższyłoby to wydajność pracowników.

Najlepsze taśmy to pas-met