Szczupła sylwetka z błonnikiem witalnym i żywnością ekologiczną

Moja koleżanka od dawna walczy z nawagą, próbowała już chyba wszystkiego co możliwe. Raz poszła nawet na jakieś zabiegi wyszczuplające, ale to był efekt tylko krótkotrwały. Jednak gdy ostatnio się z nią widziałam, jak nic była przynajmniej o dwa rozmiary szczuplejsza.

Jak żywność ekologiczna wpływa na sylwetkę?

żywność ekologicznaZapytałam ją więc o to, jak udało się jej to osiągnąć i jak długo utrzymuje już taki wspaniały efekt. Wszystko ponoć zaczęło się od hurtowni ekologicznej. Pewnego razu do jej sklepu spożywczego, przyjechał pewien przedstawiciel handlowy i zaproponował jej, aby przebranżowiła swoją działalność na sklep ekologiczny. Wiedziałam, że nigdy by się na coś takiego nie zgodziła ponieważ nie wierzy w nic takiego czym jest żywność ekologiczna i jej cudowne działanie. Zawsze wyrażała się o niej raczej w złym świetle, że jest to zwykłe naciąganie ludzi itd. Jednak jak domyślam się, przedstawiciel handlowy musiał być facetem przystojnym dlatego namówił moją koleżankę na przetestowanie sprzedaży błonnika witalnego, a ona oczarowana jego urodą sama zaczęła go nawet stosować. Może wyraziła się w inny sposób, ale jestem pewna, że tak to wyglądało. Na szczęście dla niej błonnik witalny okazał się rzeczywiście produktem skutecznym, uregulował pracę jelit i świetnie zapychał żołądek dzięki czemu zwyczajnie przestała się obżerać. Przedstawiciel handlowy żyje ze świadomością, że wszystko dzięki jego wspaniałym zdolnościom handlowym i negocjacyjnym, a nie dzięki nietuzinkowej urodzie. No cóż ważne, że wszyscy są zadowoleni.

Takim oto sposobem ona ma świetną figurę o której zawsze marzyła, hurtownia ekologiczna ma gdzie umieścić swoje produkty, a sama ekspedientka jest najlepszą żywą reklamą skuteczności jej produktów.