System wms a zarządzanie magazynem

Karolina uczyła mnie jak wykonywać mam obowiązki jak zostałam zatrudniona dwa tygodnie temu w hurtowni z książkami. Na początku wydawało mi się wszystko bardzo proste. Później jak pracy było coraz więcej niektóre zakładki w systemie mi się zawieszały i przez to nie mogła szybko wykonywać mojej pracy.

Zarządzanie magazynem ważne dla szefa

zarządzanie magazynemNa początku się tym nie przejmowałam. Zgłaszałam to Karolinie ale ona twierdziła, że to jest normalne. W każdym tygodniu mieliśmy spotkanie z szefem i on omawiał nasze wyniki. Niestety nie były one dobre dla mnie. Dostałam pouczenie, żeby więcej pakować książek, które zostały zamówione przez naszych klientów. Oczywiście przekazałam szefowi, ze program magazynowy w moim komputerze często mi się zawieszał i musiałam sporo czekać pomiędzy zamówieniami. Właściciel nic o tym nie wiedział. Zapytał się czy ktoś jeszcze miał takie problemy. Okazało się, ze system wms nie zacinał się tylko mnie. Wms program był nowym programem u nas w firmie i sporo osób miało takie same problemy co ja. Niestety tylko ja miałam tak słabe wyniki. Fachowe zarządzanie magazynem jest dla szefa ważne. Wszystkie zamówienia mają być pakowane i dostarczane do klientów w jak najkrótszym czasie, to jest hasło przewodnie naszej firmy. Konkurencja jeśli chodzi o sprzedaż książek jest dosyć wysoka. Żeby się utrzymywać na rynku trzeba klientom zapewniać wysoką obsługę. System wms ma zostać sprawdzony przez specjalistę. Karolina została przy wszystkich pouczona przez szefa, żeby następnym razem zgłaszać bezpośrednio do niego takie awarie.

Ponieważ muszą one zostać jak najszybciej rozwiązywane. Lubie mojego szefa ponieważ nie jest surowy. Stara się zawsze profesjonalnie podejść do tematu. Po usunięciu awarii mój system działa sprawnie i nie mam już przymusowych przestojów.