Świetna zabawa w klubie nocnym

Moja koleżanka niedawno skończyła trzydzieści lat. Z tej okazji zaprosiła sporo osób do siebie do domu gdzie odbyło się świetne przyjęcie. Potem udaliśmy się na miasto. Koleżanka zawsze była osobą bardzo rozrywkową. Poznałyśmy się na studiach i wtedy bardzo często chodziłyśmy razem do nocnych klubów. 

Wyjście do dobrego klubu

najlepsze kluby nocne w toruniuZresztą właśnie w ten sposób poznałyśmy naszych mężów. Po tym przyjęciu urodzinowym w domu dużą ekipą poszliśmy na miasto. Koleżanka powiedziała, że wynajęła dużą loże w jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w mieście. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona bo już dawno nigdzie nie byłam. Pół roku temu urodziłam dziecko i dlatego też w ostatnim czasie interesowały mnie zupełnie inne sprawy. A taki wypad na miasto to jednak jest zawsze wspaniała odskocznia. Koleżanka wie gdzie są najlepsze kluby nocne w toruniu bo ona ciągle dość często bawi się w klubach ze znajomymi. To mi się bardzo w niej podoba. W tym klubie, do którego poszliśmy była świetna muzyka. Wręcz porywała do tańca. Wystrój tego miejsca też był niesamowity. Widać, ze właściciel bardzo się postarał żeby było to tak wyjątkowe miejsce. Do tego loża, która wynajęła koleżanka była bardzo duża. A jednak to nie zdarza się często w innych miejscach. Byłam zachwycona tym miejscem. Zresztą nie tylko ja. Wszyscy bawiliśmy się świetnie w tym klubie. Nawet nie zauważyłam jak szybko mijał czas. Dawno tyle nie tańczyłam i nie śmiałam się. 

Uważam, że był to jeden z tych wieczorów, które wspomina się długo. Na pewno gdy będzie tylko ku temu okazja będę przychodziła do tego klubu częściej. Może gdy córka będzie starsza będzie to dla mnie prostsze i dla męża. Bo w końcu nam też należy się czasem takie wspólne wyjście. A jest to w końcu miejsce na poziomie a takich jest mało.