Stylowa lampa do salonu od przyjaciół

Miałam fajną paczkę znajomych, z którymi uwielbiałam spędzać każdą wolną chwilę. Zawsze wszyscy się wspieraliśmy i dogadywaliśmy wzorowo. Najbardziej przyjaźniłam się z Olgą, która była w moim wieku i to z nią najczęściej się spotykałam po pracy.

Otrzymanie w prezencie stylowej lampy sufitowej 

stylowe lampy sufitowe spotlineKiedy udało mi się w końcu kupić mieszkanie, to moi przyjaciele byli bardzo zadowoleni z tego faktu, bo każdy z nich wiedział, jak mi na tym zależało. Mieszkanie urządzałam sobie długo, ponieważ nie chciałam brać kolejnego kredytu na wyposażenie. Miałam jasno określone co kupię i tylko na tym się skupiłam. Przyjaciele namawiali mnie na zorganizowanie parapetówki, bo chcieli mi kupić prezent. Od razu powiedziałam, że chcę dostać lampę sufitową do salonu i nawet podpowiedziałam wszystkim czego szukam. Najbardziej podobały mi się stylowe lampy sufitowe Spotline, które oglądałam w sklepie z oświetleniem. Poprosiłam Olgę, żeby podpowiedziała reszcie jaką lampę wybrać a ona się zgodziła. Zabrałam ją też do tego sklepu, żeby wskazać lampę sufitową, którą chciałam najbardziej. Lampa ta była bardzo stylowa i wiedziałam, że w salonie będzie prezentowała się wręcz idealnie. Olga zapewniła mnie, że dostanę tę konkretną lampę w prezencie i mogę być spokojna. W dniu parapetówki z niecierpliwością czekałam na wszystkich. Od razu rozpakowałam prezent, który mi dali i zgodnie z moją prośbą, była tam ta stylowa lampa, którą chciałam sobie kupić. Byłam Oldze wdzięczna za wszystko.

Antek, jeden z moich przyjaciół od razu zaoferował pomoc i przywiesił mi lampę w salonie. Dostałam w komplecie nawet żarówki energooszczędne i byłam zachwycona. Lampa prezentowała się bajecznie i wszyscy moi przyjaciele stwierdzili, że pasowało idealnie do całego wystroju.