sklep z grami planszowymi

Sprzedaję gry planszowe w sklepie

Jestem zapalonym miłośnikiem gier różnego typu. Jako dziecko uwielbiałem szachy, gry logiczne i komputerowe typu RPG. Dołączyłem do klubu fantastyki i w każdy weekend grałem w coś ze znajomymi. A potem dostałem pracę w sklepie z grami planszowymi.

Sklep z grami planszowymi się rozwija

sklep z grami planszowymiNie było mi trudno dostać etat w tym sklepie. Jestem wygadany, dobrze dogaduję się z różnymi ludźmi, a do tego mam (z autopsji) sporą wiedzę o różnych grach. Do tego interesuję się nowościami na rynku, oglądam recenzje i testuję gry planszowe, kiedy tylko mogę. Kogoś takiego właśnie szukano do tego sklepu. Początkowo byłem trochę oszołomiony, ale szybko się odnalazłem w swojej nowej pracy, która okazała się o niebo ciekawsza od poprzedniej. Wcześniej pakowałem różne rzeczy na produkcji, a teraz mogłem robić coś, co mnie naprawdę interesuje. Sklep z grami planszowymi coraz bardziej się rozwija. Ostatnio przenieśliśmy się do nowego budynku, żebyśmy mogli pomieścić nowy dział z grami dla dzieci i kącik dla graczy, w którym za opłatą można przetestować niektóre gry. Organizujemy nawet akcje zachęcające do tego, by grać i pokazujemy, że gra planszowa to o wiele lepsze rozwiązanie na wieczór niż odcinek telenoweli w telewizji czy spędzanie czasu na ławeczce pod blokiem.Dzięki grom planszowym można się rozwijać, nauczyć czegoś nowego i przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub rodziną.

Przez swoją pracę jestem na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi grami, więc zawsze wiem, co dać komuś na prezent lub kupić dla siebie, kiedy najdzie mnie ochota na coś nowego.

Najlepsze gry planszowe znajdziemy na stronie
https://www.moriongames.pl/