Spontaniczny wypad do Międzyzdrojów

Wraz z chłopakiem jesteśmy studentami, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej. Przede wszystkim jeśli chodzi o kwestię podróży. Chcemy zwiedzać świat i cyklicznie wcielamy ten plan w życie. Jako, że studenckie życie pozwala nam raczej nie na podróże, a na małe, tanie wycieczki, nie rezygnujemy ze swoich marzeń. Podróżujemy po Polsce tanim kosztem, chcąc zobaczyć w swoim życiu jak najwięcej.

Tani nocleg w Międzyzdrojach

pokojePo zdanym kolokwium, z którego obydwoje uzyskaliśmy bardziej niż satysfakcjonujący nas wynik, postanowiliśmy wraz z chłopakiem odpowiednio to uczcić. Przeliczyliśmy nasze fundusze i stwierdziliśmy, że uczcimy to krótką, weekendową wycieczką. Jako, że dawno nie byliśmy nad morzem, stwierdziliśmy że to właśnie tam pojedziemy. Sprawdziliśmy połączenia PKP i akurat trafiliśmy na bardzo korzystne. Zamówiliśmy bilety, po czym obiektem naszego zainteresowania stały się pokoje Międzyzdroje. Chcieliśmy znaleźć coś możliwie jak najbardziej budżetowego biorąc pod uwagę tak, że pokój ten będzie nam służył wyłącznie jako miejsce do spania. Podczas wycieczek jesteśmy bardzo aktywni, będąc nastawionymi przede wszystkim na zwiedzanie i eksplorację. Kiedy znaleźliśmy mały pokój dwuosobowy blisko morza, nie czekaliśmy długo i od razu zadzwoniliśmy do jego właściciela, by go zarezerwować na ten weekend. Byliśmy przeszczęśliwi kiedy dopełniliśmy wszelkich formalności, ponieważ znaczyło to, że nasz weekendowy wyjazd jest dopięty na ostatni guzik i wypali.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce, byliśmy bardzo zadowoleni. Pokój spełniał nasze wszystkie oczekiwania, choć trzeba przyznać, że od początku były one niewielkie. Mimo to, spędziliśmy w Międzyzdrojach bardzo miły weekend, ciesząc się naszym sukcesem na kolokwium. Polecamy tę opcję każdemu, a sami planujemy już powoli kolejny weekendowy wypad!