zespół weselny Warszawa

Ślub w wielkim mieście i jaki zespół weselny?

Pochodzę z małego miasteczka pod Łodzią. Gdy osiągnąłem pełnoletność postanowiłem opuścić rodzinne strony w celu kontynuowania nauki na uczelni wyższej. Tam poznałem swoją drugą połówkę, z którą po około pięciu latach bycia razem, postanowiliśmy wziąć ślub.

Jaki zespół weselny na wesele w wielkim mieście?

zespół weselny WarszawaNasza edukacja miała trwać jeszcze przez dwa lata, więc w żaden sposób nie zwracaliśmy uwagi na kwestie przygotować do tej uroczystości. Pamiętając rodzinny dom, kojarzę wesela jako biby zorganizowane dla całej rodziny, która zjeżdża się do jednego domu i tam impreza trwa w najlepsze. Oczywiście wiadomym jest że w wielkim mieście jest to zdecydowanie większe wyzwanie, natomiast nie przypuszczałem, że aż tak… Pierwsze uwagi otrzymaliśmy od znajomych, którzy słysząc o planach naszego zamążpójścia, zrugali nas że jeszcze nie zaczęliśmy załatwiać spraw związanych z tym dniem. Akurat z salą większego problemu nie było. Oczywiście odbiliśmy się od klamki, słysząc że termin przez nas wybrany jest już zajęty, natomiast kilka kolejnych prób zaowocowało udanym dograniem sali i terminu. Większy problem był z wyborem kapeli, która miałaby przygrywać naszym gościom. Zespól na wesele w Łodzi okazał się niedostępny, jeżeli chodzi o wybór lokalnej firmy zajmującej się tego typu usługami. Koniecznym było, aby ściągnąć zespół weselny Warszawa, bo wszystkie pobliskie kapele były albo zbyt drogie albo tandetne na nasze możliwości i gusta.

 Docelowo oczywiście udało się i ten element załatwić bez większych problemów. Pozostałą częścią organizacyjną zajmowała się już przyszła małżonka, więc dla mnie, sprawa była skończona.