Skuteczne usuwanie zmarszczek – mezoterapia

Nie lubiłam widocznych oznak starzenia na mojej twarzy. Myślałam, że będę musiała się z tym pogodzić, bo bałam się jakichkolwiek operacji.. Kremy były za słabe, one działają raczej profilaktycznie, a nie na widoczne zmiany.

Mezoterapia – lifting bez operacji

mezoterapia igłowaByłam załamana, bo nie podobałam się sobie, widząc z każdym dniem, jak moja twarz obwisa i traci ładny owal. Z pomocą przyszła mi koleżanka, która wyczytała o zabiegu, który nazywał się mezoterapia i pomagał odzyskać młodość skóry. Pomyślałam, że to może być dla mnie ratunek. Zjeździłam Łódź by znaleźć kosmetyczkę, która się w tym specjalizuje. Zajrzałam więc do salonu, w którym była i mikrodermabrazja, którą już kiedyś miałam wykonywaną i też mi się podobała. Zapisałam się na dogodny dla mnie termin. Nie mogłam uwierzyć, że będę mogła chociaż w jakimś stopniu jednak cofnąć ten czas. Znajoma miała usuwanie tatuażu niedawno i mówiła, że teraz to kosmetyczki wszystko właściwie potrafią zrobić. Nie martwiłam się więc, byłam bardzo spokojna. Do czasu zabiegu oczywiście. Nie bolało to co prawda tak jak depilacja laserowa, ale coś tam czułam mimo wszystko. Pani mnie uspokajała, że zaczerwienienie zniknie niedługo, musi tak być, bo po prostu pobudza wszystkie komórki do życia. W końcu się zrelaksowałam, i grzecznie siedziałam na fotelu. Był to przytulny salonik, z różowym wystrojem. Wszystko praktycznie było tam różowe, podobało mi się. Nowoczesny sprzęt i wszystko w należytym porządku.

 

Nie ufam samozwańczym kosmetyczkom, które wykonują zabiegi u siebie w domach, bez żadnych atestów i bezpieczeństwa. Coś tam może się czasem uda, ale jak pojawi się jakiś problem, to co wtedy? Dlatego wybieram tylko profesjonalne salony, w których nic mi nie grozi. No i udało mi się odzyskać kilka lat z powrotem, i byłam jak nowo narodzona.

Więcej o mezoterapii na stronie http://belaestetika.pl