Sąsiad chwali się położonymi tynkami dekoracyjnymi

Z sąsiadami od zawsze żyję w zgodzie, Na przeciwko mieszka takie starsze małżeństwo, które lubi się wszystkim chwalić. Zawsze jak kupią coś nowego to o tym wiem. Ostatnio robili remont w mieszkaniu i już wiedziałem, że mnie zaprosi do siebie jak skończy.

Bardzo mi się podobają takie dekoracyjne tynki

tynk dekoracyjny trawertynW kolejnym tygodniu spotkałem tego sąsiada w sklepie jak robiłem zakupy. Od razu pochwalił się, że ma wyremontowane całe mieszkanie i teraz to u nich wygląda zupełnie inaczej. Powiedział, że koniecznie muszę ich odwiedzić i wszystko zobaczyć. Nie miałem tego dnia nic do roboty to pomyślałem, że przejdę się do nich na kawę. Zaraz w przedpokoju jak wszedłem to zauważyłem, że na ścianach jest położony tynk dekoracyjny trawertyn, który bardzo mi się spodobał. Wcześniej widziałem już takie tynki dekoracyjne w telewizji, ale na żywo to mam okazję pierwszy raz się im przyjrzeć. Sąsiadowi od razu powiedziałem, że ten tynk dekoracyjny trawertyn wygląda niesamowicie i bardzo mi się podoba. Był zadowolony z mojej oceny. Obejrzeliśmy resztę mieszkania i rzeczywiście wygląda u nich teraz zupełnie inaczej niż przedtem. Sąsiad pochwalił się, że jego wnuk robi remonty i zrobił dla nich mieszkanie. Chłopak ma na prawdę talent, bo wydaje mi się, że taki tynk dekoracyjny trawertyn to wcale tak łatwo się nie kładzie. Ma on doświadczenie jednak i siedzi w temacie to sprawnie wszystko załatwił. To popołudnie spędziłem wyjątkowo miło i nawet nie zauważyłem, że zrobiło się tak późno. Miałem sporo jeszcze w domu do zrobienia.

Z sąsiadem teraz nawet częściej się spotykamy. W międzyczasie zaprzyjaźniliśmy się bardzo i lubię z nim spędzać czas wolny. W tym roku to nawet pojedziemy na wspólne wakacje na jego działkę rekreacyjną, bo dostałem zaproszenie.