Sale szkolne ze solidnymi grzejnikami

Byłem dyrektorem prywatnej szkoły językowej i uczęszczało do mnie wielu uczniów. Często organizowałem obozy językowe za granicą a to przyciągało ludzi. W szkole posiadałem dziesięć sal, w których odbywały się lekcje z zagranicznymi native speakerami.

Zlecenie montażu grzejników stalowych w szkole

grzejniki stalowe radsonPrzed jesienią planowałem nieco zadbać o placówkę, ponieważ w zeszłym roku docierały do mnie sygnały, że w salach jest zimno. Komfort uczniów w mojej szkole językowy był dla mnie sprawą priorytetową, dlatego temat ten miałem na uwadze. Dysponowałem środkami finansowymi, za które zdecydowałem się kupić grzejniki stalowe Radson, które uważane były za jedne z najlepszych na rynku. Grzejniki nabyłem w sklepie internetowym i nie było tam możliwości zamówienia usługi ich montażu. To jednak nie stanowiło dla mnie problemu, ponieważ znałem doskonałego fachowca, który mógł się tym zająć. Grzejniki w szkole postanowiłem zamontować w okresie letnim, bo dzieciaki wtedy miały wakacje i na zajęcia nikt nie przychodził. Był to więc idealny moment na podjęcie tego typu działań. Człowiek, którego wynająłem był dość tani i dzięki temu sporo udało mi się zaoszczędzić. Grzejniki stalowe w salach szkolnych sprawdziły się idealnie. Nie zajmowały dużo miejsca, ale dawały dużo ciepła i cała sala była dzięki temu odpowiednio ogrzana. Wiedziałem, że jak dzieciaki we wrześniu przyjdą do szkoły, to ta zmiana bardzo ich ucieszy. Na zajęcia ma zgłosić się jeszcze więcej nowych osób niż w zeszłym roku.

Przy okazji pomalowałem ściany na korytarzu i we wszystkich salach. Wyglądało o wiele lepiej. W przyszłym roku planuję zainwestować w nowe meble, ale na to jeszcze mam sporo czasu. Póki co zamierzam skupić się nad programem i zatrudnieniem dodatkowych nauczycieli.