Rozrzutniki obornika i sprzedaż przedstawiciela handlowego

Praca zawsze odgrywała dla mnie bardzo dużą rolę. Zależało mi na tym aby się gdzieś utrzymać i mieć stałe dochody. Według mnie było to bardzo ważne, ponieważ chciałem mieszkać sam i cały czas do tego dążyłem.

Nowoczesne rozrzutniki obornika

Rozrzutniki obornikaPewnego dnia przeglądając ogłoszenia internetowe natchnąłem się na firmę, która sprzedawała produkty do wielkich gospodarstw. Stwierdziłem, że warto zaryzykować i udałem się na rozmowę kwalifikacyjną. Tam miły człowiek opowiedział mi na czym miałaby polegać moja przyszła praca. Miałbym oferować naszym klientom różnego rodzaju przedmioty takie jak schładzalniki do mleka czy automatyczne dojarki. Ja w przeszłości mieszkałem na wsi dlatego tego typu przedmioty nie były dla mnie żadną nowością. Mój przyszły szef był zadowolony z rozmowy i zaproponował mi dzień próbny. W firmie mogłem ubierać się tak jak chciałem dlatego był to dla mnie bardzo przyjemny dodatek. Pierwszego dnia zadzwoniłem do rolnika, który prowadził dwie potężne hale udojowe na terenie naszego województwa. Dla mnie była to bardzo ważna rozmowa, ponieważ nasz klient miał bardzo wysokie oczekiwania i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. W dodatku kupił kiedyś przyczepy skorupowe, które uległy awarii. Nie wiedziałem co mam z tym zrobić, ponieważ tylko żalił się na poprzednią firmę. Nasza oferta była nie zwykle szeroka i jako przedstawiciel handlowy udało mi się jak najlepiej zaprezentować nasze nowoczesne i nie zwykle porządne rozrzutniki obornika. Ostatecznie udało nam się podpisać umowę i byłem z niej bardzo zadowolony. Wiedziałem, że spełniam się jako przedstawiciel handlowy i będę miał szansę na jakiś awans.

Również zależało mi na szkoleniach. Nasza korporacja często wysyłała młodych pracowników na takie wydarzenia. Również cały czas ćwiczyłem moje techniki. Najważniejsza jednak była wielka kultura osobista.