Radio z portem USB i systemem akumulatorowym

Coraz więcej osób decyduje się na zakup radia do swojego miejsca pracy. W takich miejscach jak zakłady przemysłowe, warsztaty i inne potrzebne jest jednak znacznie lepsze radio, które będzie odporne na trudne warunki pracy. W takich miejscach bardzo łatwo o uszkodzenie mechaniczne radia.

Mobilne radio ze specjalnym uchwytem do przenoszenia

hitachi ur18dslMoże dojść do przygniecenia urządzenia czy jego upadku z dużej wysokości. Zwykłe radio na pewno nie poradziłoby sobie w takiej sytuacji i rozpadłoby się na kawałki. Nie dzieje się tak w przypadku radia marki Hitachi, które zostało wzmocnione. Obudowa tego radia nie pozwala na łatwe uszkodzenie mechaniczne. Oczywiście takie radio ma też znacznie więcej innych zalet. Wśród nich warto wyróżnić np. głośniki 76mm, które posiadają specjalny system Bass Reflex. Tego typu radio hitachi ur18dsl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W radiu znajduje się specjalna antena, dzięki której zostają wyeliminowane wszelkie szumy i zakłócenia w trakcie słuchania muzyki. Ciekawe jest również to, że radio nie potrzebuje zasilania prądem elektrycznym w trakcie korzystania z niego. W radiu zastosowano baterie akumulatorowe. Można naładować system akumulatorowy przed pracą, dzięki czemu niepotrzebne będzie rozkładanie dodatkowych kabli w miejscu pracy. Radio Hitachi jest też mobilne. Zastosowano w nim specjalny uchwyt, który pozwala na przenoszenie urządzenia z jednego miejsca w drugie. Klienci zazwyczaj chwalą sobie rozwiązanie, jakim jest bezprzewodowość urządzenia.

Radio, które jest zasilane akumulatorowo, nie potrzebuje stałego podpięcia do prądu elektrycznego. Użytkownicy mogą używać radio w dowolnie wybranym miejscu. Ciekawe jest również to, że w radiu znajduje się port USB do ładowania telefonu komórkowego. Jest to urządzenie, które sprawdzi się też na rybach czy kempingu.