Przygotowanie grilla dla przyjaciół

 

Zbliża się majówka, każdy z nas ja uwielbia, można wypocząć. To wręcz idealny czas by móc przygotować grilla. Muszę zaprosić moich przyjaciół, mam ich sporo więc będzie trzeba zrobić duże zakupy. Oni tak lubią te potrawy z grilla, że na pewno do mnie przyjdą. Raczej nie planują żadnych wyjazdów. Nic przynajmniej nie mówili jak ostatnio się z nimi widziałam. Teraz tylko muszę do nich zadzwonić i ich zaprosić do mnie.

Mięsne lub warzywne dania z grilla

grill landmannNie wszyscy moi znajomi jedzą mięso, nie znaczy też, że nie jedzą ryb. One też dobrze smakują z grilla, zwłaszcza z dobrymi przyprawami, najlepszy jest cytrynowy pieprz. Myślę, że przygotuje kilka potraw mięsnych jak i ryby, do tego będą warzywa i oczywiście owoce na deser. Zadzwoniłam do moich przyjaciół, każdy z nich odebrał telefon, nie mogło być inaczej. Na szczęście są w stanie przyjechać do mnie na majówkę. Spędzą oni u mnie cały weekend, już się cieszę. Teraz muszę tylko zrobić zakupy i to dość spore zakupy, skoro ma ich przyjechać sporo do mnie. Ważne by kupić wszystkie świeże i dobre rzeczy do jedzenia, wtedy z grilla będą smakować jeszcze lepiej. Ja mam grill landmann, to świetny grill godny polecenia. Uważam, że nie ma lepszego grilla na rynku, jest kilka typów grilla ale ten moim zdaniem jest najlepszy. On tak dobrze się rozpala i potem długo utrzymuje ciepło. Mięso na pewno muszę zamarynować najlepiej na całą noc, mam specjalną mieszankę przypraw, one nadają się na marynowanie mięsa . Wtedy będzie kruche z grilla, każdy chyba lubi jeść kruche mięso. Na pewno moi przyjaciele mi pomogą we wszystkich przygotowaniach. Zawsze przyjeżdżają trochę wcześniej. W tym roku majówka będzie udana, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Oczywiście nie może też zabraknąć szaszłyków, to nieodzowny element każdego grillowania. Mam tylko nadzieję, że pogoda się nie załamie, choć w prognozie nic nie mówili o deszczu, ale nawet jeśli to mam duże ogrodowe parasole. Najwyżej się je rozstawi. Bo ciepło ta na pewno będzie już od kilku dni temperatury są powyżej dwudziestu stopni.

Majówkę warto spędzać na świeżym powietrzu. Ja zawsze organizuję grillowanie. Zjeżdżają się moi znajomi. Oni zawsze wiedzą co jest dobre. Potrawy z grilla szybo znikają. W tym roku ma być ciepła majówka, więc nie może zabraknąć grilla. Przyjaciele są już powiadomieni i zakupy są już niemalże zrobione. Na pewno będzie to udana majówka.