Prowadzę firmę która czyści i pierze między innymi dywany

Prowadzę firmę od wielu lat. Mam dobre opinie i grono stałych klientów, którzy korzystają z moich usług. Zatrudniam najlepszych specjalistów do których mama pełne zaufanie. Staram się tak odbierać ekipę, żeby czyszczenie dywanów lub pranie ich było wykonywane jak najlepiej.

Oferuję klientom pranie dywanów

pranie dywanówPranie dywanów to bardzo ważna praca. Musi być wykonana prawidłowo, żeby dywan właściciela nie został zniszczony. Czyszczenie tapicerki jest wykonywane w ten sam sposób. Pracownicy muszą wiedzieć jakich środków mogą używać a jakich lepiej nie. Jeżeli zostanie dobrany zły środek to tapicerka może zostać zniszczona a to wiąże się z dodatkowymi kosztami, które ponosi wówczas moja firma. Pranie tapicerki i dywanów a także wykładzin jest ubezpieczone na taki wydatek. Do tej pory nie musieliśmy z takiego ubezpieczenia na szczęście korzystać. Pranie wykładzin jest przez nas wykonywane na miejscu u klienta. Klienci chwalą sobie to rozwiązanie, że nie muszą do nas przyjechać. Oszczędzają swój czas, który mogą przeznaczyć na jakie domowe porządki lub inne obowiązki. Czyszczenie tapicerki samochodowej wykonujemy na miejscu u nas w firmie. Jest to dla nas wygodniejsze dlatego, że samochód czyści się zupełnie inaczej. Tapicerka, która jest prana musi wyschnąć a do tego używamy specjalnych suszarek, których nie jesteśmy w stanie przewieźć. Moja firma w tym roku obchodzi swoją okrągłą rocznicę. Mamy dziesięciolecie. Doskonałej jakości pranie dywanów w Warszawie i pranie wykładzin będzie przez nas wykonywane w specjalnych cenach. Na czyszczenie tapicerki także przewiduję specjalne rabaty.

Muszę podjechać do agencji reklamowej, która przygotuje mi reklamę informującą moich klientów. Warszawa to spore miasto i na pewno uda mi się znaleźć jakąś dobrą i polecaną agencję reklamową. Do tej pory nie inwestowałam w żadną reklamę.