Projektowanie ładnych wnętrz

Architektura wnętrz to dziedzina, która na pewno bardzo dobrze sprawdzi się w naszym nowym mieszkaniu. Z racji tego, że byliśmy dopiero po ślubie myśleliśmy już poważnie o przyszłości. Wielu naszych znajomych mówiło, że jeśli na samym początku nie zajmiemy się odpowiednio zaprojektowaniem mieszkania, to później w ogóle nie będzie na to czasu.

Oszczędność czasu przy współpracy z architektem

niedrogie projektowanie wnętrz w trójmieścieJeśli jednak na samym początku chcecie odpowiednio oszczędzić czas powinniście dobrze zapoznać się z ofertami architektów. Bardzo często można spotkać różne foldery reklamowe, a częściej – w dzisiejszych czasach – strony internetowe z portfolio pracownika. Przyjrzeliśmy się dokładnie tym projektom i zgodnie stwierdziliśmy, że ten architekt dobrze sobie poradzi. Miał wspaniałe projekty kuchni w swoim doświadczeniu, a kuchnia właśnie była dla mojej żony bardzo ważnym pomieszczeniem, a niedrogie projektowanie wnętrz w trójmieście miało sens. Szybko spojrzeliśmy również na realizacją architekta w innych pomieszczeniach i jak się okazało – wszystkie były bardzo atrakcyjne. Mi najbardziej spodobał się zaproponowany przez profesjonalistę salon oraz sypialnia, gdyż była bardzo modna i urządzona z wykorzystaniem designerskich elementów. Dzięki nim właśnie dzisiaj, kiedy przychodzi do nas ktoś znajomy, czy w sumie ktokolwiek inny zawsze pyta, jak wpadliśmy na tak bardzo dobry pomysł zaaranżowania wnętrza. Zawsze jednak odpowiadamy, że to nie nasz pomysł, a inwencja pracownika firmy zewnętrznej, czyli architekta, który posiadając duże doświadczenie w swojej dziedzinie zaproponował nam właśnie takie dodatki i meble, a także rozkład pomieszczeń, bo tego też nie mogliśmy wspólnie ustalić.

Razem z żoną mamy całkiem odmienne zdanie, a rolą architekta było znalezienie kompromisu, z którego na pewno będziemy zadowoleni i poszukanie takiego stylu, który nas zadowoli w każdym calu i na pewno się nam nie znudzi.