detektyw

Pracuję jako detektyw i przeprowadzałem śledztwo

Zawsze chciałem prowadzić śledztwa. Wiedziałem, że się do tego idealnie nadaję. W dodatku udałem się na studia, a potem prowadziłem swoją karierę właśnie w tym kierunku. Nie miałem dużego doświadczenia i opierałem się tylko na teoretycznej wiedzy.

Jestem detektywem w Warszawie

detektywPewnego dnia postanowiłem, że muszę poszukać jakiejś pracy. Wtedy duża agencja reklamowa na terenie Warszawy zaoferowała mi zatrudnienie. Moją pierwszą sprawę zleciła mi kobieta, która podejrzewała męża o zdradę. Jeździłem za mężczyzną ponad dwa tygodnie aby dowiedzieć się, że po kryjomu gra w golfa. Podobno bał się reakcji żony, ponieważ ona twierdziła, że wydaje oszczędności na tak zwane głupoty. Nigdy nie zapomnę miny tamtej kobiety jak poznała prawdę. Jako detektyw-warszawa mam również wiele innych doświadczeń. Bywa, że jestem zaplątany w dużo poważniejsze sytuacje. Czasami muszę dowiedzieć się kto jest jakimś szkodnikiem w dużych korporacjach. Moja agencja detektywistyczna raz zaproponowała mi wcielenie się w zupełnie inną postać. Musiałem udawać nowego pracownika w bardzo dużej firmie, aby dowiedzieć się kto oszukuje. Pewien człowiek bardzo dużo kradł i nie mogli mu nic udowodnić. Ja jako profesjonalista zająłem się tym. To była wspaniała przygoda. Udawanie kogoś kim się nie jest wywołuje wspaniałe emocje. Adrenalina oraz ta chęć przeżycia przygody jest po prostu bardzo duża. Moje śledztwa zazwyczaj przebiegają pozytywnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żebym czegoś nie odkrył.

Prawda jest ważna i każdy na nią zasługuje. Nasze biuro pomaga ją odkryć. Także ceny nie są zbyt wysokie i przyciągają wielu zainteresowanych.