Pozabankowa pożyczka bez zaświadczeń

Żyjemy w czasach konsumpcyjnych, kiedy większość ludzi chce mieć jak najwięcej dóbr materialnych. Nie każdego na nie stać, bo ma zbyt niskie dochody. Posiadanie karty kredytowej tylko pogłębia nasz problem, bo korzystamy z niej nie mogąc spłacić. 

Kto może uzyskać pożyczkę pozabankową?

pożyczki pozabankowe bez zaświadczeńNajbezpieczniej i najpewniej jest korzystać z usług instytucji bankowych, gdyż są one zabezpieczone funduszem gwarancyjnym. Lecz mają swoje wymagania, które trzeba spełnić, aby móc liczyć na jakiekolwiek środki finansowe. W instytucjach pozabankowych, nie musimy mieć zdolności kredytowej, ani zaświadczenia z zakładu pracy o naszym miesięcznym wynagrodzeniu. Pożyczkę otrzymujemy bez zbędnych formalności. W niektórych punktach zostaniemy zweryfikowani pod względem historii kredytowej w Biurowej Informacji Kredytowej, a w innych placówkach, dostaniemy gotówkę na podstawie oświadczenia. Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń są udzielane bardzo szybko, bo często w ciągu paru dni, albo nawet tego samego dnia, mamy przelane pieniądze na konto. Zanim bank zweryfikuje naszą sytuację i wyliczy zdolność kredytową, mija kilka dni. Minusem ich jest fakt, że musimy je spłacić w dość krótkim czasie. W niektórych przypadkach jest to kilka miesięcy, a w innych kilka lat. W zależności od wyboru formy spłaty, raty możemy wpłacać co miesiąc, albo nawet co tydzień. W sytuacji kiedy jesteśmy zadłużeni w różnych bankach i nie mamy ciekawej historii kredytowej, to warto poszukać takiej pozabankowej placówki, która nam udzieli pożyczki.

Niektóre pożyczki są udzielane na podstawie oświadczenia, a inne na dowód. Do takich punktów przychodzą klienci, którzy nie mają już wyjścia i nie mają skąd pożyczyć pieniędzy, bo są już tak bardzo zadłużeni. To dla nich ostatnia deska ratunku.