Potrzebne koszulki z nadrukiem logo

Jako, że z wykształcenia jestem marketingowcem, pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją zdrowej żywności. Moim zadaniem jest reklama oraz marketing. Bardzo często organizujemy targi oraz warsztaty edukacyjne. Moim zadaniem jest dobrze się do tego przygotować. Najważniejsze są koszulki, które mają na celu uświadomić społeczeństwu, jak ważne jest zdrowe odżywianie!

Białe koszulki z kolorowym nadrukiem

koszulki z nadrukiem cenaJako iż zarządzam działem marketingu musiałam zorganizować na imprezy ciekawe koszulki promujące zdrowy tryb życia po to, aby ludzie uświadomili sobie tego wartość. Oczywiście liczą się tutaj również kwestie reklamowe, ponieważ takie jest moje zadane, aby promować markę mojej firmy. Na różnych wydarzeniach niezmiernie ważne są koszulki z nadrukiem firmowym. Muszą one przede wszystkim zwracać uwagę odbiorcy, aby logo się utrwaliło i było rozpoznawalne. Miałam już pomysł, ale musiałam koniecznie dowiedzieć się czy koszulki z nadrukiem cena jest odpowiednia. Właśnie dlatego zadzwoniłam do firmy poligraficznej, która zaproponowała rozsądną stawkę. Ogólnie zaprojektowałam białe koszulki z kolorowym nadrukiem. Oprócz logo znajdowały się również na nich kolorowe warzywa, jak marchewki, ogórki czy brokuły, które uśmiechają się i mówią „jedz mnie będziesz zdrowy”. Musze przyznać, że bardzo ciekawie to wyglądało. Teraz, kiedy jest jakaś impreza organizowana przez nas lub miasto – zakładamy te kolorowe koszulki.

Często też jest tak, że podczas niektórych imprez plenerowych organizujemy różnego rodzaju konkursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wówczas nagroda w konkursie są właśnie te koszulki z nadrukiem. Ludzie je uwielbiają już kilka razy widziałam, jak ktoś miał taką ubrana na ulicy. Wówczas robi mi się bardzo miło, iż moja praca i zaangażowanie jest docenione.