Poszukiwania polecanego salonu fotograficznego w Warszawie

Muzyką zajmuję się od prawie dwóch dekad. Nagrałem ostatnio kilka piosenek, do których chciałbym dołączyć teledysk. Poszukuję miejsca które będzie zgodne z moją wizją. Mam nadzieję, że ktoś poleci mi odpowiednią lokalizację. Jestem zainteresowany wynajęciem pracowni fotograficznej w stolicy.

Jakie studio fotograficzne polecacie w Warszawie?

polecane studio fotograficzne do wynajęcia w WarszawiePoszukuję pracowni fotograficznej, która będzie spełniała kilka moich wymogów. Pierwszym z nich jest industrialny wystrój z wnętrza. Szczególnie zależy mi na dużych lampach fotograficznych w tle. Pomieszczenie powinno mieć w miarę puste ściany, aby nagłośnienie rozchodziło się z delikatnym echem. Zależy mi na tym efekcie aby wstawić go na początku teledysku. Zastanawiałem się długo gdzie jest jakieś polecane studio fotograficzne do wynajęcia w Warszawie. Umówiłem się już na kilka wizyt, aby ocenić wystrój wnętrza oraz dogadać się w kwestiach finansowych. Cena wynajmu za jeden dzień zdjęciowy nie powinna przekroczyć dwóch tysięcy złotych. Myślę, że jest to stawka która zrekompensuje fotografowi dzień bez zarabiania w swojej pracowni. Jego obecność nie jest obowiązkowa, dlatego nie będzie problemu gdy będzie chciał pracować w terenie w tym czasie. Zależy mi aby na wystawie tego zakładu fotograficznego znalazły się stare aparaty fotograficzne. Stworzą klimat do pierwszych scen filmu. Jeśli cena zostanie obniżona chętnie wypożyczę taki sprzęt z lombardu. Od cen lombardowych zależy wysokość obniżki ceny wynajmu.

Mam nadzieję, że poleci mi ktoś dobrą lokalizację, ponieważ chciałbym zrealizować mój plan. Chciałbym aby zyski z oglądalności mojego teledysku pokryły wydatki na dalszą działalność muzyczną. To dlatego mam tak duże wymagania dotyczące pracowni fotograficznej. Chętnie rozważę każdą propozycję.