Pokrowiec dla żony

Dzisiaj są urodziny mojej drugiej połówki, która już od paru dni, gdy pytałem ją co by chciała dostać mówiła, że wszystko ma i niczego nie potrzebuje. Jednak tego dnia wziąłem naszego syna wraz ze sobą i pojechaliśmy naszym nowym fordem fusionem do miasta.

Niektórzy wolą jeździć z pokrowcami w samochodzie

pokrowceMieszkamy kawałek za miastem, więc jechaliśmy dłuższą chwilę, na szczęście był to weekend, więc nie było korków. Jadąc tak szosą mijaliśmy samochód ciężarowy, niby nic dziwnego, ale posiadał plandeki samochodowe na których była reklama pokrowców samochodowych. Pomyśleliśmy wraz z synem, że to jest właśnie to, czego nasza kobieta potrzebuje do swojego samochodu. Posiada ona citroena c3, jednak jest on już stary i środek auta jest już wymęczony, ale żona ma do niego sentyment i nie chce go zamieniać na nic innego. Dojechaliśmy do miasta i pierwsze co zrobiliśmy to udaliśmy się do sklepu gdzie sprzedawali pokrowce samochodowe-dacia duster i wybraliśmy piękny zestaw pokrowców, wykonanych z pluszu w kolorze beżowym. Oprócz tego udaliśmy się jeszcze do komisu samochodowego, ponieważ mój syn niedawno zdał prawo jazdy i obiecałem mu zakup samochodu, jednak dopiero po skończeniu szkoły, ale pooglądać mogliśmy. Synowi spodobał się piękny, posiadający czarny lakier, dwudrzwiowy i sportowy samochód, który stał obok niezbyt dobrze wyglądającej daci duster. Po oględzinach wróciliśmy do domu, po drodze wstąpiliśmy jeszcze do cukierni po wielki tort. W progu drzwi przywitała nas moja druga połówka, która była zaskoczona tym, ile pakunków mamy.

Weszliśmy do środka i złożyliśmy jej najlepsze życzenia, otworzyliśmy tort i wręczyliśmy prezenty. Pomimo mówienia przez nią, ze przecież nic nie chciała dostać widziałem, że była naprawdę szczęśliwa.