Backyard Cartel

Pokaż swój styl z Backyard Cartel

Swoje poglądy oraz to jacy jesteśmy można wyrażać nie tylko słowami lub zachowaniem. Obecnie taką rolę pełni również moda, która pozwala na wyrażenie siebie poprzez różnorodne stroje, poprzez które manifestujemy na przykład luz i pozytywne podejście do świata.

Indywidualizm z Backyard Cartel

Backyard CartelJeżeli jeszcze nie masz swojego stylu w ubiorze, czas to zdecydowanie zmienić, ponieważ to co nosisz kształtuje również opinie o tobie, ponieważ tworzy pierwsze wrażenie, zanim jeszcze się odezwiesz. Dlatego należy się najpierw zastanowić, w czym czujemy się najlepiej. Być może spodoba ci się coś z kolekcji Backyard Cartel. Później warto przejrzeć całą swoją szafę. Bez żalu pozbywamy się ubrań, których już nie nosimy lub które na nas zupełnie nie pasują, albo nie odzwierciedlają stylu który lubimy. Trzeba pamiętać, że nie potrzebna jest pełna szafa ubrań lecz kilka dobrej jakości rzeczy na przykład firmy Stussy. Jeżeli preferujemy casualowy, swobodny, uliczny styl, to można na przykład zainwestować w taką rzecz jak koszulka KOKA. Jak widać nie trzeba więc wydawać dużej ilości pieniędzy na raz by odświeżyć swoją garderobę. Czasami wystarczy jeden wyrazisty elementy, jak bluza Blackyard Cartel. Jeżeli zaś trzeba było wyrzucić z szafy większość ubrań i teraz trzeba to zapasy uzupełnić, to także można  robić to stopniowo, czekając na przykład na okazje w sieci i zaglądając do sklepów oferujących firmę Stussy czy inne tego typu ubrania. Trzeba pamiętać że stylizacje trzeba dostosowywać także do okoliczności, więc oczywiście taki detal jak koszulka KOKA, może nie pasować na oficjalne spotkanie biznesowe na przykład w pracy, ale jeżeli dodamy do niej żakiet i wybierzemy prosty wzór bez napisów, to stanie się zarazem bardziej oficjalna.

 Dopiero kiedy stwierdzisz, że w ubraniach, które masz, czujesz się dobrze, to znaczy, że odnalazłeś swój własny styl. Trzeba pamiętać, że moda to jedynie zabawa i nie ma konieczności sztywno trzymać się jej ram. Można przecież łączyć i mieszać style.