Pierwsza komunia na jednej z warszawskich sal

Jestem już po ślubie parę lat. Jednak do teraz pamiętam jak ciężko jest zorganizować takie przyjęcie weselne. Ile się trzeba za wszystkim nalatać. I ile czasu tra załatwianie wszystkiego.

Pierwsza komunia na sali wypadła świetnie

sala na pierwszą komunięW sumie później jeden dzień i jest po wszystkim. I nikt nawet nie pomyśli ile musiało być przygotowań by wszystko wyszło jak wyszło. Z mężem mieszkamy w Warszawie, jednak przede wszystkim ze względów ekonomicznych swoje wesele chcieliśmy zorganizować gdzieś pod Warszawą. Gdzieś niedaleko gdyż jednak większość gości pochodziła z Warszawy. I tak właśnie wybraliśmy Piaseczno, które znajduje się bardzo blisko a ceny jednak tam są już bardziej przystępne. W Piasecznie był dom weselny, który w sumie powstał niedawno. Baliśmy się trochę ryzykować bo tak naprawdę nie znaliśmy nikogo kto by tam był na jakimś przyjęciu. Nie wiedzieliśmy czy jest dobre jedzenie i w jakich ilościach jest podawane. W sumie skusiła mnie cena i piękna sala weselna, której nie widziałam nigdzie wcześniej. W sumie ta sala weselna była bardzo przestronna. I z tego co mówiła właścicielka stoły można ustawiać odpowiednio do ilości gości. W sumie bardzo spodobała mi się ta opcja. Zresztą sama właścicielka zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Była to po prostu bardzo konkretna osoba i znała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Powiedziała, że w niedzielę będzie na sali pierwsza komunia sala w Warszawie, to znaczy przyjęcie z tej okazji i możemy przyjechać i podpatrzeć w jaki sposób podają jedzenie i jak mniej więcej wygląda. Zresztą powiedziała, że możemy oczywiście przyjechać tu po prostu na obiad i spróbować potraw.

W tym domu weselnym w przyszłości miała powstać także sala bankietowa taka, która pomieści naprawdę bardzo dużo osób. W sumie z mężem zdecydowaliśmy się przyjechać po prostu w weekend na obiad i spróbować potraw.