Piękne serwetki do decoupage

Interesujecie się techniką decoupage? Ja owszem i to już od bardzo dawna. Często słyszę zdania, że ktoś się do tego nie nadaje i już po tygodniu prób poddaje się. Jednak nie warto zaniechać ozdabiania tą metodą. Zręczność przychodzi bowiem po czasie, trzeba się wprawić, a efekty takich zdobień są niesamowite. Każdemu polecam to zajęcie.

Zamawianie kolorowych serwetek

kolorowe serwetki do decoupageTechniką decoupage można ozdabiać praktycznie wszystko. Trzeba tylko mieć odpowiednie materiały i głowę pełną pomysłów. Można zrobić coś unikalnego, idealnego na prezent. Ja uwielbiam kupować kolorowe serwetki do decoupage, bo dzięki nim mogę tworzyć nowe, niebanalne kompozycje. Zdziwilibyście się, ile różnych wzorów można znaleźć, czy to przez internet, czy w jakichś miejscowych sklepikach. Ja czuję się jak ryba w wodzie, jak mogę poprzeglądać sobie nowe oferty i kupić nowe serwetki. Najczęściej wybieram wielobarwne, bo kolory najlepiej się prezentują na zdobionym elemencie. Ostatnio robiłam wizytowniki, oraz zakładki do książek. Gdy jest kolorowa, będzie bardziej rzucała się w oczy i jej nie zgubimy. Więc kolory mają też swoje określone funkcje i do czegoś się przydają, nie tylko ze względów estetycznych. Ostatnio poniosło mnie i kupiłam chyba ze 30 różnych wzorów, które znalazłam. Czułam się jak dziecko w sklepie z zabawkami, gdy znalazłam nowe miejsce z serwetkami i mogłam wybierać wśród czegoś, czego jeszcze nie miałam okazji wcześniej zobaczyć. Nabrałam tego tyle i już się zastanawiam, do czego to wykorzystać.

Moja mama uwielbia, gdy dostaje ode mnie coś zrobionego własnoręcznie. Zawsze się cieszy, gdy widzi, jak przyklejam te kolorowe serwetki do różnych szufladek i tworzę coś nowego. Jest to również idealna renowacja mebli, które po użyciu tej techniki, wyglądają jak nowe.