Opakowania na słodycze

W lutym mój syn kończył dziesięć lat. Z tej okazji wraz z mężem przygotowaliśmy dla niego zabawę urodzinową, na którą zaprosiliśmy całą jego klasę oraz rodzinę. Chcąc wykorzystać kilogramy słodyczy, które kupiliśmy z tej okazji, postanowiliśmy zapakować je w ozdobne pudełka i wręczyć na pożegnanie wszystkim gościom.

Słodycze w tęczowych opakowaniach

opakowania na słodycze od producentaMówiąc szczerze, nie potrafię zliczyć ile kilogramów słodyczy kupiliśmy na urodziny syna. Podejrzewam, że sami byśmy tego wszystkiego nie zjedli nawet przez trzy lata. Dlatego właśnie postanowiliśmy, że wszystko to, co nie zostało wyłożone na półmiski, zapakujemy w małe kartoniki i wręczymy każdemu, kto przyszedł na urodziny synka. Żeby zaoszczędzić pieniądze na pudełkach zdecydowaliśmy, że kupimy opakowania na słodycze od producenta, bo zauważyliśmy, że dzięki temu zaoszczędzimy naprawdę spora sumę pieniędzy (wszystkich gości było łącznie 43, więc to dość spora ilość). Z braku czasu zrobiliśmy zakupy przez Internet, dzięki czemu nie musieliśmy nigdzie jeździć i szukać sklepu, w którym dostaniemy w jednym czasie pięćdziesiąt pudełek (z przezorności postanowiliśmy kupić nieco więcej niż zaplanowaliśmy). Pamiętam ten szeroki wybór opakowań, od którego aż zakręciło mi się w głowie. Do wyboru było setki różnych kartoników o różnych kształtach, kolorach i wymiarach. W końcu zdecydowaliśmy, że zamówimy pudełko, które posiadało uszy królika (rzecz jasna tekturowe) oraz napis „dziękujemy za przybycie”. Bardzo spodobał nam się ten motyw i dodatkowo zrobił furorę wśród pozostałych dzieci.

Urodziny przebiegły pomyślnie i wszyscy nasi mali goście byli bardzo zadowoleni, że nie wychodzą z pustymi rękoma. Nam również spadł przysłowiowy kamień z serca, bo znaleźliśmy rewelacyjny sposób na pozbycie się nadmiaru kupionych słodyczy.