Oglądałam szafy na wymiar u koleżanki w jej nowym domu

Byłam w odwiedzinach u koleżanki. Robiła parapetówkę z powodu zakupu swojego domu. Dom widzę pierwszy raz na żywo. Wcześniej koleżanka pokazywała mi kilka zdjęć i byłam przerażona jego wyglądem.

Szafy na wymiar są piękne

szafy na wymiar Uważałam, ze znajomi nie przemyśleli swojej decyzji. Dom wymagał generalnego remontu a takie remonty są bardzo kosztowne. Nigdy do końca nie można przewidzieć czy po drodze nie pojawią się jakieś dodatkowe koszty. Dom znajdował się w pięknej okolicy w centrum miasta Katowice. Blisko są parki i boiska do gry w piłkę i tenisa a także place zabaw. Koleżanka jest w ciąży i głównie lokalizacja wpłynęła na ich decyzję. Remont okazał się kosztowny ale szafy na wymiar, które zamawiali też nie były tanie. Koleżanka z mężem stwierdzili, że skoro inwestują już w dom i remont robią na lata t meble muszą być porządne. Szafy do zabudowy muszą być zaprojektowane w przemyślany sposób. Każda powierzchnia musi być zaplanowana w taki sposób żeby spełniała swoje funkcje. Tak samo jeśli chodzi o kuchnie. Meble kuchenne muszą być wytworzone z dobrego gatunku drewna. Meble kuchenne na wymiar są droższe ale ładniej prezentują się po montażu. Znajomi postawili na meble kuchenne na wymiar i jestem oczarowana ich kuchni. Szafy na wymiar są piękne ale nie zrobiły na mnie aż takiego wrażenia. Dom był pięknie urządzony i wyremontowany. Znajomi włożyli w niego sporo pieniędzy ale cena za dom była niska więc można powiedzieć, ze im się wyrównały wydatki. Koleżanka urządziła już także pokój dla córki. Monika ma pojawić się na świecie już za miesiąc. Koleżanka bardzo się denerwowała, ze prace się opóźnią i nie zdążą przed porodem.

Na szczęście nad wszystkim czuwał jej mąż i nie dopuścił do żadnych opóźnień. Jestem oczarowana ich domem, meblami a także ogrodem. Na pewno będę ich często odwiedzać. W tak pięknych pomieszczeniach miło się spędza czas.

Więcej na sevle.pl