Obóz językowy Malta

Obozy językowe Malta – jak dobrze wybrać?

Chcesz wysłać swoje dziecko na obóz językowy Malta lub obóz językowy Londyn, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę? Pierwszym co zrobisz to będzie sprawdzenie opinii. Wiadomo że jeśli o firmie wysyłającej dzieci na takie obozy będzie się „chodziły” złe słowa to takiej firmy nie wybierzemy.

Obozy językowe na Malcie zależą od biura

Obóz językowy MaltaWarto zwrócić uwagę na to jakie zakwaterowanie oferuje firma. Najbardziej korzystnym będzie mieszkanie w prywatnym domu u rodziny, bo dzięki temu będzie przebywało w środowisku danego kraju. Co za tym idzie lepiej nauczy się języka obcego danego kraju . Wiadomo że jeśli będzie się chciało umieścić dziecko w hotelu wyjdzie to drożej szczególnie jeśli wybierzemy wyjazdy językowe do Londynu. Taka forma zakwaterowania u rodziny jest najbezpieczniejsza. Kolejną sprawą na którą zwrócimy uwagę jest cena. Należy pamiętać, że nie zawsze niższa cena oznacza promocje. Owszem firmy organizujące obozy językowe Malta za granicą robią promocje, ale nie oznacza to tych samych warunków co przy wyższej cenie. Może na tym ucierpieć np. transport. Wybór tańszej opcji może skutkować wybraniem przez firmę tańszych linii lotniczych lub co gorsza „tańszej” rodziny. Zazwyczaj będą to Hindusi lub Afrykańczycy. Może też ucierpieć jedzenie, ponieważ to właśnie firma organizuje jedzenie dla dziecka. Powinniśmy też zwrócić uwagę czy w cenie tego kursu zawarte jest ubezpieczenie. Jeśli nie ma na stronie to dopytać. Wiadomo że chcemy aby nasza pociecha była bezpieczna, a biura takie nie mają obowiązku tego zapewniać. Jeśli nie ma to dobrze jest załatwić coś takiego prywatnie.

Warto też zwrócić uwagę (jeśli wysyłamy dziecko na dłużej) z jakimi szkołami współpracują takie firmy i poczytać opinie o nich. Dla naszej pociechy chcemy aby ta szkoła była najlepsza. Jeśli już przeanalizujemy wszystkie te czynniki i będą nam odpowiadały to śmiało możemy dziecko wysłać na taki kurs.