Nowe nowoczesne biura

Prowadzę kilka biur rachunkowych w różnych miastach w Polsce. Ostatnio otworzyliśmy nową filię w Warszawie, z czego jestem niesamowicie dumny. Biura, które wynająłem postanowiłem poddać remontowi, tak by miejsce to stało się nowoczesne. Stwierdziłem, że najprościej będzie wynająć profesjonalistę czyli projektanta wnętrz.

Wnętrza biur zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu

nowoczesne projektowanie wnętrz biurChciałem żeby nowa filia naszej firmy pokazywała naszą drogę do sukcesu i to jak z małej firmy staliśmy się siecią biur rachunkowych, które rocznie obsługują setki klientów. Dlatego też zatrudniłem projektanta wnętrz, dla którego nowoczesne projektowanie wnętrz biur jest czymś, w czym się specjalizuje. Zależało mi na tym żeby nowe biuro w Warszawie było przyjazne zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Projektant wnętrz był profesjonalistą, bo widać było, że naprawdę słuchał tego jaką ja mam wizję dotyczącą tego biura, ale jednocześnie nie bał mi się powiedzieć jeżeli jakiś mój pomysł nie miał sensu np. ze względu na użyteczność czy komfort moich pracowników. Cały czas nadzorowałem postępy w nowej siedzibie i doglądałem żeby wszystko szło zgonie z planem. Kiedy nowe biura zostały oficjalnie ukończone byłem naprawdę zachwycony. Biura rzeczywiście wyglądały bardzo nowocześnie, głównie ze względu na ciekawy dobór kolorów oraz połączeniem prostych i eleganckich mebli z awangardowymi dodatkami. Bardzo podobało mi się też to, że wszystkie meble, z których korzystają moi pracownicy np. krzesła obrotowe są niezwykle wygodne.

Pracownicy nowej fili są zachwyceni tym jak prezentuje się całe to miejsce, poszczególnie biura mają naprawdę wyjątkowy klimat. Nie jest to miejsce pozbawione życia, które wygląda nudno, tylko biuro bardzo nowoczesne, które sprawia, że zarówno klient, jak i pracownik czuje się w tym miejscu przytulnie. Cieszę się, że wynajęty przeze mnie projektant wnętrz stanął na wysokości zadania.