Nowator i urokliwe fototapety do sypialni

Tośmy z Zenkiem dali plamy na robotach dzisiaj. Zostaliśmy wyrzuceni, ale nie dziwię się dlaczego. Ech, wszystko przez te fototapety na ścianę. Dostaliśmy zlecenie aby przykleić tapetę w korytarzu, a mój pracownik wszystko pomieszał.

Fototapety do sypialni – jakie mają być?

urokliwe fototapety do sypialniWłaściwe rulony były zakupione i położone w rogu w magazynie, a ten chłopak wziął te które były przeznaczone do salonu gier i znajdowały się u mnie w kantorku. Nie dziwię się zleceniodawcy, który natychmiast do mnie zadzwonił, jak tylko wrócił z delegacji. Zapytał się czy zawsze odznaczamy się kreatywnością, że urokliwe fototapety do sypialni przedstawiają najnowszą grę wojenną i dopytał się, czy wiem coś więcej od niego. Na dodatek, ten mój artysta wybrał fototapety do kuchni, które przedstawiały najpopularniejsze gry na automaty z lat osiemdziesiątych. Co go do tego skłoniło, do tej pory nie wiem. Nie myślcie moi drodzy, że to szczyt jego twórczości, ponieważ postanowił wziąć fototapety 3d na których były gry o zombie i umieścił je vis a vis ustępu. Oglądasz atakujące się zombie w chwili największego skupienia, nie brzmi to jak oksymoron czasami? Na szczęście właściciel mieszkania okazał się człowiekiem o niesamowitym poczuciu humoru, co za tym idzie nie tylko zapłacił więcej, bo zamiast jednego pokoju, wytapetowano mu wszystkie, a polecił naszą firmę swoim bliskim.

Dlatego Zenek, zamiast zostać dyscyplinarnie zwolniony, dostał ode mnie soczystą premię. Jednak bardzo prosiłem go, żeby w przyszłości informował mnie jak spotka znowuż jakiegoś genius loci.