Nowa oferta pracy – nauka angielskiego konieczna!

Mateusz po ukończeniu Akademii Górniczo-Hutniczej nie miał kłopotów ze znalezieniem pracy. Jeszcze w trakcie studiów dostawał oferty pracy. Firmom zależało na tego typu specjalistach tak bardzo, że byli skłonni dostosować się do jego trybu zajęć.

Coraz więcej ofert pracy jest dla tłumaczy

nauka językaPo studiach kilkakrotnie zmieniał pracę, przenosił się za każdym razem kuszony coraz korzystniejszymi warunkami. Kiedy wreszcie zaproponowano mu bardzo dobre stanowisko w Japonii Mateusz był zachwycony. Szybko jednak pojawił się mały problem. Mateusz nigdy nie przykładał wagi do języków i ledwo znał nawet angielski. Bez niego niestety ani rusz w Japonii, no chyba że nauczyłby się japońskiego. Mateusz wykupił nietypowy pakiet wirtualnej nauki. Angielski przez skype wydawał się świetnym pomysłem. Mateusz nie musiał marnować czasu i energii na jeżdżenie do szkoły językowej. nauka angielskiego bydgoszcz nie była jednak ani tak łatwa ani przyjemna jak się spodziewał. Mateusz szybko również zauważył, że jego wirtualny nauczyciel sam nie radzi sobie z angielskim najlepiej. W końcu postanowił więc udać się do jednaj ze szkół językowej. Wybrał najlepszą w Bydgoszczy i był gotów zapłacić niemałe pieniądze za szybkie przygotowanie do nowej pracy. Firma stanęła na wysokości zadania. Nauczyciel prowadził bardzo intensywne szkolenia, ćwiczyli kilka godzin dziennie.

Nawet kiedy Mateusz wracał do domu miał za zadanie przeczytać kilka rozdziałów napisanej po angielsku książki. Wreszcie po kilku tygodniach intensywnej nauki Mateusz był gotowy do wyjazdu do Japonii.