naprawa okien

Naprawa okien w Poznaniu – polecam

Nie sądziłam, że będę kiedyś polecać coś takiego, jak serwis okien. Tak się jednak stało, ponieważ jestem oczarowana obsługą tej firmy. Nieczęsto spotykam się z aż tak uroczym podejściem do klienta, jak oferuje przywołana przeze mnie firma z Poznania.

Sympatyczna naprawa okien w Poznaniu

naprawa okienPotrzebowałam skorzystać z tego, aby ktoś naprawił moje okno na już. Oczywiście, przedsiębiorstwo pewnie często spotyka się z tym, że naprawa okien Poznań ma być teraz i koniec i niech ktoś natychmiast przyjedzie. Mimo to na moje żale osoba przy telefonie zareagowała bardzo miło. Spodziewałam się raczej pozbawionego emocji tonu, a ona była po prostu przyjazna. To od razu rzuciło mi się w oczy i serwis okien od razu u mnie wówczas zapunktował. Później było tylko lepiej. Dość szybko przyjechał fachowiec w osobie młodego pana. O dziwo, wcześniej dostałam jeszcze telefon, że on już jedzie. Przyjechał i bardzo niewiele czasu zajęła mu regulacja okien w moim mieszkaniu. Okazało się, że nie były potrzebne większe zabiegi. Skasował nie tyle, ile się spodziewałam. Powiedział, że za pierwszą usługę jest dziesięć procent gratis. Byłam zdziwiona, bo nikt mi o tym nie wspominał i grzecznie podziękowałam. Później jeszcze, kiedy miałam już pięknie naprawione okno, dzwoniła do mnie miła pani z obsługi klienta i pytała się, czy jestem zadowolona z serwisu.

Powiedziała, że na bieżąco sprawdzają zadowolenie klientów, bo są oni dla nich bardzo ważni. Jestem oczarowana tym podejściem. Wszyscy mogliby tak robić. Świat byłby wówczas piękniejszy. Teraz jednak takie firmy się wyróżniają i warto o nich mówić.