Największa hurtownia z tkaninami

  • by

Zakład krawiecki otworzyłam dziesięć lat temu. Wtedy świadczyłam usługi dla niewielkiej ilości klientów. Głównie skracałam nogawki czy wszywałam zamki. Od niespełna dwóch lat jednak szło mi o wiele lepiej. Szyłam odzież dla jednej z większych firm w kraju i zarabiałam na tym ogromne pieniądze.

Największy wybór tkanin poliestrowych w hurtowni

tkaniny poliestroweNie sądziłam, że mój zakład krawiecki tak się rozwinie i byłam tym faktem zachwycona. Ostatnio dostałam zlecenie na uszycie ubrań z tkanin poliestrowych i musiałam takie nabyć w dużej ilości. Tkaniny głównie zamawiałam od producenta, który miał siedzibę swojej firmy we Wronkach, jednak tym razem zrobiłam inaczej. W mieście była duża hurtownia, w której dostępne były tkaniny poliestrowe i ponoć wybór był ogromny. O tej hurtowni powiedziała mi jedna z klientek, która regularnie korzystała z moich usług. Pojawiłam się w tej hurtowni już pod koniec tygodnia. Rzeczywiście w hurtowni było do wyboru mnóstwo tkanin a te poliestrowe dostępne były w każdym kolorze. Miałam sporo tkanin do kupienia i zadzwoniłam po swojego pracownika, który jeździł dużym samochodem dostawczym. Przyjechał do hurtowni i pomógł mi z tkaninami. On także sam zaskoczył się tak ogromnym wyborem tkanin poliestrowych w tej hurtowni a jak zobaczył ceny, to aż zaniemówił. Zdecydowałam, że będę już zawsze zaopatrywała się w tej hurtowni w różne tkaniny, które były tanie. Sporo na tym zaoszczędziłam i to mi zdecydowanie odpowiadało.

Pod koniec listopada przeniosłam swój zakład krawiecki do nowej siedziby. Lokal tam był o wiele większy i dzięki temu panowały bardziej komfortowe warunki pracy. Wiele osób dla mnie pracowało i byli to sami doświadczeniu ludzie. Wszyscy tworzyliśmy bardzo zgraną ekipę, bo świetnie się rozumieliśmy.