Najlepszy ortodonta pod słońcem

Jeszcze parę lat temu akceptowałam siebie i nie zwracałam uwagi na jakieś drobne niedoskonałości. Jednak z biegiem lat, pod presją społeczną zauważyłam, że wszystko co kiedyś było dla mnie bez znaczenia, staje się wielką sprawą, z którą trzeba coś zrobić. Nie wiem, czemu tak było, ale zaczęłam odczuwać dyskomfort.

Pani ortodontka ratuje mój zgryz

Ortodonta RzeszówMoim największym problemem stał się nagle mój zgryz. Zauważyłam, że nie mam pięknych zębów jak perełki i każdy jakoś nienaturalnie się wykrzywia. Marzył mi się idealny łuk pełen białych i prostych zębów. W tym celu musiałam wybrać się do specjalisty. Tylko Ortodonta Rzeszów mógłby mi pomóc, więc umówiłam się na pierwszą wizytę. Okazało się, że jest to miła starsza pani z idealnym podejściem do pacjentów. Aż się chciało jej zwierzać i opowiadać o swoich problemach. Pobrała ode mnie wyciski i kazała donieść całą dokumentację stomatologiczną.Żeby założyć stały aparat potrzebna jest taka dokumentacja i zdjęcia zębów. Każdy ortodonta o tym wie. Trzeba tak zrobić aparat, żeby w niczym nie przeszkadzał. Kiedy widzimy korzenie zębów na zdjęciach, to lepiej zawsze dopasować druty do zęba. Bardzo szybko dostałam swój aparat. Będziemy korygować mój zgryz otwarty i wyrównamy dwójki i trójki. Miałam zbyt długie kły, które teraz regularnie poprawiamy i piłujemy dodatkowo. Już po paru miesiącach, mój zgryz zaczął prezentować się lepiej. Nie mogłam w to uwierzyć, że w końcu będę mogła szeroko się uśmiechać bez wstydu.

Żałowałam, że tak późno zdecydowałam się wybrać do pani ortodontki. Tak, to już dawno miałabym skorygowany zgryz i nie miałabym już żadnych kompleksów. Polecam każdemu moją panią, bo pomogła mi uwierzyć w siebie i dzięki niej moje zęby wyglądają tak, jak sobie wymarzyłam i tak, jak powinny.