Najlepszy model przyczepki rowerowej

Najczęściej dobry jakościowo sprzęt sporo kosztuje, bo płacimy za najnowszą technologię. Chcąc wozić dziecko ze sobą na rowerze musimy mieć specjalną przyczepkę, którą doczepimy do roweru i będziemy ciągnęli za sobą.

Wyposażenie przyczepek rowerowych Thule

przyczepka rowerowa thuleLiderem na rynku przyczepek rowerowych jest firma Thule. Od wielu lat jest dostawcą najnowszych technologi w branży rowerowych środków transportu dla dzieci. W przystępnej cenie jest przyczepka rowerowa Thule, która pełni aż cztery funkcje, może być klasyczną przyczepką doczepianą do roweru, wózkiem do biegania, do spacerowanie, lub nawet pojazdem do ślizgania się po śniegu. Przyczepka jest lekka, ma ergonomiczny kształt i jest świetnie wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wysokiej jakości ręczny hamulec tarczowy zapewnia maksymalnie krótką drogę hamowania, super czułe amortyzatory sprężynowo – powietrzne zapewniają gładką jazdę po każdej nawierzchni i skrętne przednie koło, które posiada funkcję blokady jazdy na wprost. Siedzenie, w którym zapinamy malucha, jest wykonane ze specjalnej gąbki dopasowującej się do kształtu ciała dziecka i ma specjalne pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa łatwo zapinane i odpinane. Regulowany zagłówek pozwala dopasować siedzenie do wzrostu dziecka, przez co rośnie ono razem z dzieckiem. Pod przyczepką, albo za plecami dziecka znajduje się pojemna torba na niezbędny przybory i rzeczy maluszka. W zestawie przyczepki rowerowej jest folia chroniąca przed deszczem i słońcem, oraz zamienne elementy.

Ceny przyczepek firmy Thule zaczynają się od tysiąca trzystu złotych, a najdroższe modele z bieżącej kolekcji mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jeżeli chcemy zaoszczędzić na jej zakupie, to warto poszukać używanego modelu ze starszych kolekcji.