Najlepsze noclegi w Zakopanem

Jak zapewne większość z was wie, Tatry są moim ulubionym miejscem na ziemi. Staram się spędzać tutaj każdą wolną chwilę i zawsze zachęcam swoich bliskich do wspólnych wyjazdów. Częste podróże do Zakopanego sprawiły, że już wiem, gdzie najlepiej nocować nie tylko pod względem warunków, ale i korzystnych cen. Dzisiaj opowiem trochę o tutejszych domkach, które z pewnością zasługują na miano noclegu idealnego.

Dlaczego warto wynająć domek?

domki okolice zakopanegoW Zakopanem nocowałam już praktycznie w każdym możliwym miejscu. Spędzałam czas w drogich hotelach, przytulnych pensjonatach czy w pokojach wynajmowanych u prywatnych właścicieli, nic jednak nie zdobyło u mnie takiej sympatii jak tutejsze domki Okolice Zakopanego są naprawdę malownicze, liczne polany na pagórkach są zatem idealnym miejscem na budowę właśnie takich kwater. Jeżeli lubicie wypić orzeźwiającą kawę na tarasie z samego rana, to właśnie domek letniskowy z pewnością wam to zapewni. Uwierzcie, że nie ma nic lepszego niż pierwsze promienie słońca w górach. Domki polecam także osobom, które na co dzień mieszkają w dużym, hałaśliwym mieście. Taka odskocznia i bliski kontakt z naturą pozwala się odprężyć i oderwać od szarej rzeczywistości. Wokół drewnianych kwater zazwyczaj nie ma dużego ruchu, nie oznacza to jednak, że jesteśmy całkowicie odizolowani. Wokół znajdziemy dużo innych turystów, a do każdego domku prowadzi droga zapewniająca dobry dojazd. Samo wnętrze domków jest naprawdę przyjemne i pełne górskiego klimatu. Drewniane budynku posiadają zarówno część z łóżkami i szafami, jak i taką z małą kuchnią oraz łazienką. Znajduje się tutaj całe potrzebne wyposażenie, dlatego też nie musimy zabierać własnych naczyń, jeśli mamy ochotę przygotować sobie coś do jedzenia.

Zakopane jest najchętniej odwiedzanym miastem w Tatrach. Duża liczba turystów z pewnością wpływa na liczbę tutejszych kwater, która jest naprawdę imponująca. Moim zdaniem na największą uwagę zasługują drewniane domki, które są nie tylko wygodne, ale i stosunkowo tanie. Malownicza okolica zapewnia nam piękne widoki, a brak zgiełku dużego miasta pozwala naprawdę fajnie wypocząć.